Wpis z mikrobloga

Dla Bosaka i spółki szczepienie to intymny zabieg, ale już zabiegi medyczne kobiet w ciąży to sprawa państwowa xD

Co za piękny fikołek, byle nie przyznać przed swoimi wyborcami że się zaszczepił, jeszcze by się mentalne menele obruszyły xD

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #konfederacja #polityka
Pobierz Kozajsza - Dla Bosaka i spółki szczepienie to intymny zabieg, ale już zabiegi medyczn...
źródło: comment_1622653592sGzVDX6zFQarem79H66DYb.jpg
  • 27
@Kozajsza: Najważniejsze w Konfabulacji jest odstawić szopkę i zdobyć poklask u szurów. Taki Bosak przykładowo grzecznie chodzi w maseczce gdy nie ma kamer. Gdy są to odstawia szopki.
Dlatego już się grzecznie zaszczepił, prawdopodobnie jak Korwin który ma dziwnie wysoki poziom przeciwciał a podobno nie chorował. MAGIA.
Pobierz E.....r - @Kozajsza: Najważniejsze w Konfabulacji jest odstawić szopkę i zdobyć pokla...
źródło: comment_16226539119W36Vscuw9fCIIf4UUraS4.jpg
@Kozajsza: Ja #!$%@?ę, jaka to jest banda #!$%@? amatorów. Jak już koniecznie chcą grać na tym anty-wackowym, szurskim sentymencie, to wystarczyło powiedzieć że tak, zaszczepili się - ale nikogo zachęcać nie będą, bo to sprawa indywidualnego wyboru. Wynik: pięć minut gównoburzy, o której wszyscy następnego dnia zapominają.

#!$%@?, sam Bosak mógł tutaj zastosować tysiąc różnych spinów - zaszczepił się bo martwi się o własne dziecko i jego zdrowie, o zdrowie żony,
Pobierz mnik1 - @Kozajsza: Ja #!$%@?ę, jaka to jest banda #!$%@? amatorów. Jak już koniecznie...
źródło: comment_1622655294hv4OQAWejykd1Hc9pimGwG.jpg
@El3xetor:

Taki Bosak przykładowo grzecznie chodzi w maseczce gdy nie ma kamer. Gdy są to odstawia szopki.

Nieuczciwy argument mimo wszystko, występ w telewizji często ja na świeżym powietrzu, a nawet jak jest w budynku to jest jednak sens żeby kogoś mordkę pokazać, noszenie maseczki w sklepach to nie to samo. Podejrzewam, że wielu polityków z różnych opcji nosi ją na podobnych zasadach i nie doszukiwałbym się tu hipokryzji.
@Kozajsza: jak powie, że się nie zaszczepią, to się ośmieszą przed Polakami i wyjdą na nieodpowiedzialnych ludzi. Jak powiedzą, że się zaszczepili, to się ośmieszą przed swoim szurowskim elektoratem.
@Kozajsza: trzeba być idiota, żeby myśleć że wyborcy konfederacji się nie szczepią. Jak dla mnie taka wypowiedź to wybieg na poziomie wskazania kandydata przy drugiej turze wyborów prezydenckich. Po prostu nie chcą niczego nikomu sugerować. Przy wypowiedzi Lewandowskiego też byla sraka, że nie powiedział jasno, czy się zaszczepil, czy nie.
@Kozajsza: ale na konferencji unikał odpowiedzi na pytanie o szczepienie. Akurat temat szczepień to jest na tyle intymny temat, że każdy sam powinien podjąć odpowiednią decyzję. Ja znam kilka osób z różnych frakcji, nawet jedna z nich dzisiaj mnie przekonywała przeciw szczepieniom, dlatego podejście Bosaka, czy Lewego jest wg mnie uzasadnione.
Najważniejsze w Konfabulacji jest odstawić szopkę i zdobyć poklask u szurów. Taki Bosak przykładowo grzecznie chodzi w maseczce gdy nie ma kamer.


@El3xetor: Jak idzie po bułki, to nie robi polityki, więc nie musi pokazywać twarzy. Twarz jest jego narzędziem pracy. Mówił o tym już przy wyborach prezydenckich.

Dlaczego lewica ciągle musi wymyślać problemy na siłę z dupy? Aha, bo jest lewicą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)