Wpis z mikrobloga

@koroluk: To możesz być pierwszy XD
Jak ktoś popularny (Ty) wziąłby udział w czymś takim, to może więcej ludzi by się dowiedziało, że coś takiego istnieje. Bo na razie to faktycznie nawet jak ktoś ma rację to przegrywa w oczach widzów "zaoraniem".
powiedzieć, że gej kojarzy mi się z g*wnem (Korwin w rozmowie z Biedroniem) - i odtrąbić epickie zwycięstwo polskiej prawicy.


@koroluk: O słowie na g powiedział raz w życiu, o podatkach tysiące razy. Ty pamiętasz tylko gówno.
O komu to świadczy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: przecież nigdy nie powiedzialem ze jest mocny xD kazdy z intelektem wiekszym niz pies mógłby tak jak on sobie przysiąść, poszukac info w necie i po odpowiednio długim czasie zrobic filmik na dany temat, mi sie np nie chce bo mam inne hobby niz walenie konia do polityki xD ofc rzep jak to rzep musiałeś sie odpalic i z dupy wkładać komus slowa których nie wypowiedział

Po prostu koroluk jest
@TheSjz3:

Odnoszę wrażenie że koroluk to dla Ciebie jakiś poważny autorytet, a może nawet guru. Niesamowicie zaciekle go bronisz, wręcz niezdrowo.


No patrz, a jest zupełnie odwrotnie: to rzep jest moim guru i czytam jego komcie chyba od 10 lat, polecam.

Niezdrową to mają obsesję prawaczki na moim punkcie, rzep i paru innych neuropków po prostu czasem sprostują parę bredni.
Ty serio porównujesz Mentzena do Kapeli? Oglądałeś oba występy czy teraz trollujesz?


@ediz4: Obejrzałem część obu występów, nie mam ochoty poświęcać 2h na debili. Tak, Mentzem wypadł lepiej od Kapeli, m.in. dlatego, że Mentzen jest politykiem i jest przyzwyczajony do takiego występowania.

Kapela to taki plankton że pojawiał się w TVN i pracuje w krytyce politycznej.


Moja znajoma co strzyże psy się jakiś czas temu w TVN pojawiła, co to za
przecież nigdy nie powiedzialem ze jest mocny xD kazdy z intelektem wiekszym niz pies mógłby tak jak on sobie przysiąść, poszukac info w necie i po odpowiednio długim czasie zrobic filmik na dany temat, mi sie np nie chce bo mam inne hobby niz walenie konia do polityki xD


Albo "każdy" by jednak by nie mógł, albo nasze konserwy mają intelekt niższy od psa, bo nie potrafią znaleźć najprostszy informacji w internecie
@milymirek: a Ty sobie myślisz, że Polska będzie mogła wyjść z unii europejskiej ale utrzymać największą korzyść? Zabawna naiwność, zwłaszcza że znacznie ważniejszy kraj tego nie wynegocjował, a co dopiero taka prowincja jak nasz.
@rzep: te jego materiały to zwykła skrajną manipulacja, "na poziomie zrobię ci loda za argument". Trzeba być ślepym żeby tego nie dostrzec, z igły robi widły byle ośmieszyć drugą stronę nawet gdy nie ma racji sama jakość tych argumentów jest mała, w debacie z politykiem konfy obsrał by gacie każdy z nich zamiatał by nim podłogę. Manipulacjami w debacie nic nie ugrasz bo każdy to rozbije w ciągu paru zdań manipulacja
te jego materiały to zwykła skrajną manipulacja,


@Aziz_Shavershian: Spoko, w takim razie je obal. Zaorasz koroluka i sprawisz, że z płaczu schowa się w piwnicy.

Manipulacjami w debacie nic nie ugrasz bo każdy to rozbije w ciągu paru zdań manipulacja typu gdy śmieszek chciał wprowadzać do konstytucji cenzurę


Oczywiście, że ugrasz, bo debata to najbardziej podatna na manipulacje forma dyskusji.