Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: te apartamenty rosną jak grzyby po deszczu, świeradowa i szklarskiej poręby nie poznaję, w tym roku pojadę zobaczyc jak karpacz się zmienił. Sam się nad tym zacząłem zastanawiać, moze Twój wpis mnie nakieruje lub powstrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wychwalany: W Karpaczu to ostatni dzwonek, UM nie daje zgód na nowe przyłącza. Dochodzi do tego, ze developerzy kupują stare ruiny, aby tylko miały przyłącze i tam budują. Woda to oczywiście pretekst, lokalne lobby starych pensjonatów dostaje sraczki, ze ludzie wolą spać w takich obiektach jak moj, a nie u nich na starym tapczanie i z grzybem w łazience ;)
Jeśli chcesz się w to bawić to myśl o Świeradowie,
  • Odpowiedz
@mitatuyo: w świeradowie apartów jest najwięcej i za to go lubię. Pod nową wieżą byłem 1,5 miesiaca temu, robi wrażenie, ale nie wiem jak tam samochody dojadą (bardzo wąsko i stromo). Ponadto świeradów ma bogatą letnią ofertę turystyczną - pieszą, rowerową (dużo szlaków i są dobre wypożyczalnie), a zimą narciarską. Aparty mają skrytki na rowery i na narty. Są dobre SPA. Blisko do Czech a tam np. zamek Frydlant. Brakuje
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Myślałem o Szklarskiej, żeby mieć po jednym w każdym mieście i mieć swoje własne górskie Trójmiasto, ale do tego stopnia jestem zadowolony ze współpracy z lokalnym zarządca w Świeradowie i roi ze chyba tam zostanę. Liczę po cichu, ze zrobi ekspansję na Szklarską, do czego go namawiam gorąco, ale ma w Świeradowie tyle pracy, ze go rozumiem, ze się nie pali :)
Pod wieże trzeba będzie podejść z buta,
  • Odpowiedz