Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#psylocybina #psylocybycontent #grzyby #narkotykizawszespoko
ma ktoś doświadczenie z odmiana mexican? słyszałam jak narazie jedną dobrą opinię, ale na shroom it mają ocenę wizuali tylko 3,5/6 (tak samo jak b+, które okazały się dla mnie słabe) i nie chce ryzykować. będę wdzięczna też za polecenie jakiejś sprawdzonej mocnej odmiany, tym lepiej jeśli hodowana z growkita z tego właśnie sklepu
prosze o wypowiedzi ekspertów( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 18
  • Odpowiedz
@lawyerman: wszystkie cubensisy oprócz penis envy mają tą samą moc. Tymi "ocenami wizuali" to sie nie sugeruj xD golden teachery dają dobry zbiór i rosną duże sztuki, a cambodiany dużo szybciej rosną i to wszystko co musisz wiedzieć amatorze
  • Odpowiedz
@Kijwdupie: w takim razie z czego wynika fakt ze ostatnio musielismy z konkubentem zjesc podwójną dawkę zeby cos poczuc, i to takie ze powinnismy miec gwarantowana psychodele, wzorki, kolorki, a mielismy tylko glupawke i ewentualnie niektore ruszajace sie obrazki? znajomi zjedli tez dawki rzędu 2,5g co powinno poklepać porządnie, a podobno nie poczuli nic. czy da się w ogole przed takim czyms uchronic?
  • Odpowiedz
takim razie z czego wynika fakt ze ostatnio musielismy z konkubentem zjesc podwójną dawkę zeby cos poczuc, i to takie ze powinnismy miec gwarantowana psychodele, wzorki, kolorki, a mielismy tylko glupawke i ewentualnie niektore ruszajace sie obrazki?


@lawyerman: A jaki był czas między pierwszy a drugiem podejściem?
nie było międzyczasie MDMA używane albo jakieś inne smakołyki?

Różnica może też wynikać z przechowywania grzybów, sposobu suszenia, jakości substratu, wielkości grzyba i możliwe,
  • Odpowiedz
było tylko jedno podejscie,

takim razie z czego wynika fakt ze ostatnio musielismy z konkubentem zjesc podwójną dawkę zeby cos poczuc, i to takie ze powinnismy miec gwarantowana psychodele, wzorki, kolorki, a mielismy tylko glupawke i ewentualnie niektore ruszajace sie obrazki?


@lawyerman: Ok, źle to zrozumiałem. Wiec jaka dawka?

Po zabawach z szybkim nie zawsze wystarczy 5htp. Bo nie da się odbudować serotoniny aż tak szybko, szczególnie gdy je się samo
  • Odpowiedz
@lawyerman: chociaż odpowiedz czy dobrze myślexD jesz regularnie to 5htp?

A co do odmiany sugerowałbym się wymaganymi warunkami czyli zakresem potrzebnych temperatur, bo zawartość psylocybiny i psylocyny będzie podobna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek: ja zjadłam łącznie 3g, już po pierwszym gramie miałam śmiechawe ale potem wraz z dorzucaniem nawet nie była mocniejsza tyle że się utrzymywała, konkubent zjadł 4g i dopiero po zjedzeniu tego ostatniego cos poczuł. 5htp bierzemy co 2-3 dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek:

A co do odmiany sugerowałbym się wymaganymi warunkami czyli zakresem potrzebnych temperatur, bo zawartość psylocybiny i psylocyny będzie podobna


no i zajebiscie, to jest odpowiedź xD
  • Odpowiedz
ja zjadłam łącznie 3g, już po pierwszym gramie miałam śmiechawe ale potem wraz z dorzucaniem nawet nie była mocniejsza tyle że się utrzymywała,


@lawyerman: bo to trzeba od razu konkretna dawkę. Dorzucenie raczej nie pogłębi efektu tylko wydłuży czas działania. Chyba, ze skrajnie duża dawka:p

Gdzies pomiędzy 3-4g to ja miałbym tylko wizuale przed sobą, w sobie i za sobąxD

Dziwne to działanie jak na takie dawki… może źle byly wysuszone,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jakis_Leszek: suszone, na termoobiegu w temp. 30-40, troche skórzaste ale jednak. spróbujemy jeszcze za jakieś 3 tygodnie, dziękuje za cenną wiedzę( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@lawyerman: to może być przyczyna. Powinny być suche jak wiór i pękać przy próbie zgięcia. 30-40 Na potencjometrów może być równie dobrze temperatura dużo wyższa. Polecam suszarkę wykorzystująca chlorek wapnia
  • Odpowiedz