Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Już mnie męczą ci #covidianie czy tam #covidioci . Dziś musiałem podjechać autobusem dwa przystanki, nie miałem tej cholernej maseczki bo ciągle jeżdżę autem, więc przewiązałem twarz chustą od różowej, ale z nosem i w ogóle. #!$%@?ł się jakiś brudny dziad, w brudnej maseczce, takiej którą dostał w lutym i jeszcze ją pod brodą miał xd1. Mówi, że jak się nie będziemy słuchać rządu to będziemy padać jak muchy i drugie wlochy xd2 Każe mu wyłączyć telewizor. Chce mnie wyrzucić i idzie do kierowcy. Kierowca też każe mu #!$%@?ć xd3 Zaczął się pchać na mnie. Najpierw grzecznie kazałem mu się odsunąć. Nie pomogło, no to kazałem mu #!$%@?ć. To wnet się #!$%@?ła jakaś gruba locha, choć młoda to widać, że #p0lka i Karen. I mnie też coś tam wyzywa i do mnie "ty hipisie w chuście" xd4 i oczekuje, że na pani będę do niej mówił. Połowa pasażerów tego śmierdzącego środka komunikacji z maseczkami wszędzie, ale nie na ryju, ale do mnie się #!$%@?ła i drze #!$%@?ę, że po policję zadzwoni xd5. Mówię dzwoń, nawet poczekam. Jeszcze wysiada na moim przystanku i mieszka na moim osiedlu. Co ten rząd zrobił tym ludziom z głową. Noszą te maski pod brodą i myślą, że to im pomoże, a reszta chce ich wymordować. Szkoda mi ich. Jeden z pasażerów jechał dalej jak wysiadłem. Dowiedziałem się, że ten dziad wątpliwej higieny, potem znowu się do kogoś #!$%@?ł i tym razem źle trafił po od razu poszła kontra słowna i uniesienie ręki.
#bekazpodludzi #bekazgrubasow #bekazpisu
#truestory #koronawirus
Profil_Internetowy - Już mnie męczą ci #covidianie czy tam #covidioci . Dziś musiałem...

źródło: comment_1622576083tUJ6Ok7sFTvlldvfrTqYzq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Profil_Internetowy: jesli nie wymyślasz to mi przykro, ja już na szczęście na szaleńców mam jakieś szczęście, ale u koleżanki w pracy wołali policję po zdarzeniu do innej osoby w branży.

Ja zawsze wyznaję zasadę "you do you, i do me, we dont do each other". Jeśli ja podjąłem decyzję o pilnowaniu się, to ewentualnie inni niech decydują w sprawie swojej normalności ;) ja przeżyję chorobę prawdopodobnie, oni niekoniecznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@orczysty: Nawet mam w nosie tego dziada, ale ta gruba to mnie wyprowadziła z równowagi, najpierw mnie od chamów i prostaków zwyzywała i pocałuj mnie w dupę (na marginesie gargantuicznych rozmiarów) i nie jesteśmy na ty, i do starszej pani "stara babo" no bo moja babcia w czystej maseczce też zwróciła temu dziadowi uwagę, że maskę niepoprawnie nosi i cała brudna i w ogóle jakiś brudny xd myślała że sobie poustawia
  • Odpowiedz
Noszą te maski pod brodą i myślą, że to im pomoże, a reszta chce ich wymordować.

@Profil_Internetowy: Ale to nie tak. Oni noszą covidiański talizman, Ty go nie miałeś, więc nie jesteś wyznawcą szurii pod wezwaniem świętego Covida z Wuhan, więc jesteś wrogim elementem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zaxx: nie oni po prostu ślepo podążają za tym co powie władza, ten sam typ mordował Polaków i Żydów jako podrasę. Będą łykać wszystko co powie im władza i ewentualnie dopasowywać do tego swój światopogląd. A ja dziś spotkałem lochę na przystanku i jej pomachałem z auta xd żona mnie skrzyczała, że znowu zaczynam xd
  • Odpowiedz