Wpis z mikrobloga

@Narmol: Jak spadło do $15 to myślałem, że to już dołek konkret, a jak zaczęło lecieć dalej to z każdym dolarem się pocieszałem, że to już, ale ciągle leci jeszcze niżej xD
W ogóle to nic z internet retail nie jest tak tanie przy wskaźnikach, które ma wish, ja wciąż liczę, że odbije. Niemniej chcę po sobie zastawić ślad na mirko, bo tu konto mam ponad dekadę i jest to kopalnia beki jak przeglądam stare wpisy :P Może wreszcie, za kilka lat, swoją determinacją osiągnę jakiś sukces :D
@dktrdktrdktr: dzięki. Tobie również :) Ja jeszcze dodam, że połowę portfela https://foundersfund.com/ V stanowi WISH, a oni (za wikipedią) jako pierwsi inwestowali w FB, Googla, Paypala. Marne pocieszenie w obecnej sytuacji, ale jednak na longa może być coś dobrego z tego. Tylko CEO rodak Szulczewski nie ułatwia zadania. Nie wiem o co chodzi z tym pozbywaniem się akcji przez zarząd :/
@DexterFromLab: hehe, no ja już po -15k to pogodziłem się z tym wszystkim, niemniej myślę, że ujdzie na tym zarobić - pod warunkiem, że dożyję. Za bardzo się podjarałem tym i mam nauczkę. Niemniej, muszę o tym pisać, bo gdyby okazało się, że wyleci mocno w górę to zostawiam po sobie swój pamiętnik i odznaka mi się będzie należeć twardego inwestora :D A jak umrę to i tak nikt o mnie
@evilonep: Ja mam pozycje na których jestem do tyłu i 40% chciaż ich zakup w tamtym momencie wydawał mi się świetnym ruchem. Mam akcje na których jestem też 40% do przodu, mimo że ich zakup wydawał się średnim pomysłem. No i finalnie jestem do przodu ale jak pomyślę sobie że mogłem się zapakować all in w którąś z tych najsłabszych pozycji to ja #!$%@?. Nawet nie wiem co Ci poradzić. Nie
@evilonep na pocieszenie powiem to co każdemu w takich sytuacjach, przygodę z giełda zacząłem jakoś tydzień przed epidemia, załadowałem się za oszczędności życia w tesle i virgin galactic... Przez kilka miesięcy byłem w plecy 3/4 kapitału jakoś xD na virgin to już patrzeć nie chciałem, a to ładnie odbiło i zarobiłem jeszcze na tym w #!$%@?. Później to już w ogóle. Jeśli wierzysz w spółkę i analitycy nie wróżą upadku itp to
@evilonep: powiem Ci Miras, że taka jest giełda, ale pamiętaj, że dopóki nie sprzedałeś to nie straciłeś (tak samo jest z byciem na plus). Sam na kilku spółkach byłem w tym roku już na -40-50% a obecnie każda z nich jest na + (poza XTB ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) rekordzistą Tellurian, na którym w dołku byłem -60% ale uśredniałem i na dzisiaj jestem + 70%.

Nie