Wpis z mikrobloga

Menel nie pil i to jest fakt. Mial okolo miesiac trzezwosci po tym jak oglosil po raz pierwszy, ze nie pije. Skad ta pewnosc, ze wtedy faktycznie nie pil? Menela czyta sie jak otwarta ksiege. Bardzo latwo. Nie pil okolo miesiac bo morda mu sie wtedy zrobila normalna a przede wszystkim znikly oczocipki. Okolo miesiac czasu mial normalne oczy i faktycznie wtedy totalnie inny czlowiek. Teraz mimo okularkow oczocipki dalej sa jak za dawnych czasow chlania pod Zodiakiem. Nie ma kompletnie zadnej roznicy dlatego menel teraz wali gaz ale w ukryciu. Oczocipek nie mozna okreslic mianem "on ma taka urode" tylko to jest opuchlizna od regularnego chlania. Probowalem znalezc pierwsze filmiki jego trzezwosci ale nie moge sie przebic bo to dawno temu bylo.
#kononowicz #patostreamy
  • 13
@kamil-tika: ja osobiście myślę że pije ale nie w takich ilościach jak kiedyś, co pozwoliło by jego lisi pysk powrócił do wyglądu jakim obecnie jest, oczocipki są wynikiem ciągłego chlania, sam znak kilka osób które piją codziennie po kilka browarów po pracy czy w dni wolne ale mimo to oczocipki widziałem tylko u jareczka potwierdza to tylko że chleje więcej niż można sie spodziewać ale mniej niż kiedyś