Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ediz4:

Jeśli jesteś gejem to popełniasz grzech ciężki więc najpierw musisz przestać nim być a nie jakieś celibaty. Błąd logiczny

O jakim odłamie chrześcijaństwa mówisz?
A co do kończenia w waginie to Jahwe zabijał za cwaniakowanie ze spuszczaniem się na ziemię, więc uważaj, synek, podczas burzy.
  • Odpowiedz
@jamnig: O nas to znaczy o kim? Jak sądzę mówisz o obecnym kościele? Przede wszystkim obecny kościół nie jest spójny jak ten 1000 lat temu, jest wiele odłamów, a nawet w tych odłamach występują różne opinie. Sam wybór na papieża jest wyborem pewnej "nowej ścieżki".
@Kedlov: Dlatego to się nazywa wiara czy religia a nie fakt naukowy, gdybyśmy mieli pewność to inne religie i ateizim by nie istniały. Natomiast wiara
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie napisałam, że jak się podoba ktoś z tej samej płci tylko, że odczuwa się pociąg seksualny do tej samej płci. Jeśli nie rozumiesz różnicy to wygoogluj sobie. Ale widzę że edukacja seksualna jest serio niezbędna.
  • Odpowiedz
  • 20
dopiero pisałaś że jak sie podoba to automatu żeś gej i lesbijka


@ediz4 Nie, niczego takiego nie napisała. #!$%@? co za dzban.
  • Odpowiedz
@Tarec: Pytał ktoś Cię o zdanie? Właź z powrotem pod kamień.
@CudMalina: No z całą pewnością tak jak w UK gdzie ogromny wysyp nastoletnich ciąż.

Nie napisałam, że jak się podoba ktoś z tej samej płci tylko, że odczuwa się pociąg seksualny do tej samej płci. Jeśli nie rozumiesz różnicy to wygoogluj sobie....

A czym się według Ciebie różni zwrot "podoba mi się" od "pociąga mnie". Słyszałaś Ty aby jakiś
  • Odpowiedz
@koroluk: wszystkie rzeczy które opisałeś wynikają z zasad kościoła a nie chrześcijaństwa. koleś wyżej zapomniał za katolicyzm to odłam chrześcijaństwa a jest wiele kościołów które udzielają sakramentów wszystkim. Rozwodnikom i gejom też.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Co do Ewangelii - no to że są spisane przez czterech różnych autorów i przeczą sobie w wielu miejscach akurat świadczy na ich niekorzyść
I nie rozumiem jak to co mówisz się odnosi do tego co napisałem
Plus jakie prawdy zr starego testamentu Jezus wypełnił?
  • Odpowiedz
@j3sion:

wszystkie rzeczy które opisałeś wynikają z zasad kościoła a nie chrześcijaństwa


Na memie jest słowo katolik, również odpowiadałem na komentarz dotyczący moralności katolickiej.

Nie pisałem o chrześcijaństwie sensu largo, tylko o katolicyzmie. Katolicyzm to religia głoszona przez Kościół katolicki (oraz plankton typu starokatolicy i niektórzy tradycjonaliści, którzy odrzucają zwierzchnictwo papieża - margines bez znaczenia).
  • Odpowiedz
@koroluk: oni sobie traktują wiarę wybiórczo. Za 50 lat będą wszędzie małżeństwa gejów i katolicy będą olewać kolejny przepis wiary. I będą nam tłumaczyć, że gejów prześladowali dawno a teraz wiara jest już normalna i należy według niej żyć( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak 1000 lat temu tłumaczyli, że wybijanie zębów za łamanie postu jest normalne, a od niewolnictwa już odeszli( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz