Wpis z mikrobloga

Czy #moderacjacontent nie widzi co sie odwala na tagu #narkotykizawszespoko ??
Cytat:
-jaki high jest po oxy?
-Czym jest GGZ? Dziewczyna z którą kręcę była 2 razy na odwyku tam w holandii
-Mam takie swoje małe narkotykowe marzenie(ʘʘ)
-Siema, czy 2cb można wogóle przedawkować? Dawka 55mg będzie bezpieczna? #narkotykizawszespoko #2cb
"to chyba agonista receptorów serotoninowych więc taka dawka wydaje mi się bezpieczna, przedawkować jasne że sie da ale pewnie trudniej niż mdma "
-Flowermate cap czy dynavap 2020 ? #narkotykizawszespoko #waporyzacja #cbd #kiciochpyta
-Da się jakoś uniknąć rozszerzonych źrenic po emce?(wiadomo nie na peaku ale pod koniec trwania) Bo mam taki problem ze u mnie i po 10h coś widać mimo standardowej dawki

Usuńcie mój post bo bordo napisał a ja go zgłosiłem za groźby....
Panowie moderatorzy róbcie porządki na tagu... Straciłem bliskie dziecko i nie odpuszczę
#afera
Ten tag-rak zniknie
  • 75
@Piskariota:
Po pierwsze jak ci się nie podoba zablokuj tag #narkotykizawszespoko nikt ci nie każe go oglądać
Po drugie twój kolega czy tam syn umarł przez brak wiedzy my tu praktykujemy redukcje szkód i właśnie takie "podawanie dawki" zamiast ćpania czegokolwiek w jakichkolwiek dawkach
Po trzecie jak mówi regulamin serwisu wykop.pl

Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników w ramach Serwisu Wykop.pl, a także cel tych działań, powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami
To jakiś prawak, nie dyskutujcie i widać że go same prawaki plusują które "chcą wolności słowa" ale tylko dla siebie hipokryci "jak ktoś usuwa nasze wpisy jakieś które naruszają regulamin i są wulgarne wobec naszych przeciwników politycznych to jest okej ale dyskutować o narkotykach? Nie wolno"
Najlepiej dodać do czarnej listy tego użytkownika i każdego kto plusuje i zignorować. W końcu im się znudzi
@dan-kamynski: Jakby usunęli to pewnie by płakali jaka to cenzura na Wykopie że nie można mieć własnego zdania, co z tego że ktoś komuś grozi lub jak przy tym wpisie z DMT życzy śmierci bo MY mamy prawo obrażać innych i pisać o tematach jakie my chcemy ale tematów jakie inni chcą już poruszać nie można to jest hipokryzja do kwadratu ( _)
@Piskariota jasne, z jednej strony jest gloryfikacja narkotyków i jest to duży problem. Ale nie oszukujemy się, tym contentem rzyga cały świat (muzyka, seriale jak Euphoria).
Jeśli chodzi o małoletnich ćpunów, którzy chwalą się na lewo i prawo i przez stawianie się w niebezpiecznych sytuacjach i robienie z siebie idiotów, zyskując atencję, której z jakiegoś powodu nie mają w życiu, jestem na nie. Jest to bezsprzecznie szkodliwe.
Jestem na nie żartobliwym "radom"
@Mozdziezowa: Zgadza się z tą częścią o redukcji szkód z drugiej strony zwiększa się też sprzedaż alkoholu i papierosów które też są groźnymi narkotykami, co do redukcji szkód jeszcze powinien być tak jak w USA nalokson w razie wypadku
Co do rozmów to cóż jak pisałem jak nie tu są inne strony jak Hyper czy Różowe i tam pójdą ludzie