Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: ale po co torpedo? Praktycznie żadne rowery dla starszych tego nie mają więc niech młody/a się uczy obsługi klamek. Ja kupiłem swojej rowerek z deca bo chwalą się specjalnie projektowanymi klamkami i faktycznie wygodnie jej się korzysta
  • Odpowiedz
Praktycznie żadne rowery dla starszych tego nie mają więc niech młody/a się uczy obsługi klamek.


@sherkhaan: To może mieć coś wspólnego z faktem, że dziecko jadące na rowerku z kołami 14" ma tak małe dłonie, że ledwo chwyta kierownicę i nie dosięga do klamek.

@OrzechowyDzem: Przy tak małych rowerach różnica w wadze między stalą i alu to około 0,5kg. Przy jeździe dziecka jest to zupełnie nieodczuwalne, ale samodzielnie taki mały
  • Odpowiedz
@prop: Dzięki. Zamówiłem z ramą stalową. Wiadomo, że sama tego targać nie będzie, ale gdyby się na nią rower przewrócił to zależało mi na tym, by mogła łatwo się podnieść. Zobaczymy jak to wyjdzie. Kółek bocznych nie planuję dokręcać właśnie z tego powodu, że biegowy ma obcykany. Zobaczymy jak pójdzie nauka pedałowania :D
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Polecam rowery Woom dla dzieci. Są bardzo lekkie, dzieci się błyskawicznie uczą. Po dwóch sezonach sprzedajesz w cenie zakupu praktycznie :)
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: No, kosztują sporo, ale za to nie tracą na wartości :p wychodzi na to, ze po dwóch latach będę stówę do przodu :) anyway, jak do rowerka będziesz potrzebował kija, to może okazać się, ze do siodełka obniżonego na maksa, nie da się go doczepić. Można wtedy kupić z firmy Puky siodełko z zamocowanym kijem (tak, żeby nadal było maksymalnie nisko) :p jakbyś miał taka akcje w swoim rowerze, to
  • Odpowiedz