Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nada się na pierwszy samochód? Ja mogę jeszcze dzisiaj zadzwonić i kupić tylko potrzebuje info czy warto bo sam się #!$%@? znam na samochodach

https://m.olx.pl/d/oferta/peugeot-206-1-1-klimatyzacja-oplaty-okazja-CID5-IDK5Cia.html

W ogóle mireczki z #katowice #chorzow #bytom #swietochlowice #zabrze i ogólnie #slask

Chciałby ktoś mi pomóc poszukać czegoś co mnie będzie wozić do pracy? Coś do 3k i z małą pojemnością silnika co by jak najmniej za ubezpieczenie zapłacić. Mogę zaoferować w zamian jakąś flaszke czy coś ¯\_(ツ)_/¯

#samochody #peugeot
  • 19
@Anty_Chryst: Jak w ogłoszeniu jest "klima świerzo nabita" albo coś w tym stylu, to znaczy, że wcześniej nie była nabita. A nie była nabita, bo "freon" uciekł, przy czym nieszczelność może różna - czasem pojeździsz dwa lata, czasem miesiąc. Więc jak ktoś się chwali działającą klimą, to trzeba uważać albo na klimę, albo na coś zupełnie innego (np. tylną belkę w peugeotach). Po prostu nie bierz tej klimy jako decydujący czynnik
@Anty_Chryst: Moja mama ma od 6 lat Peugota 206 tylko że 1.6 Quiksilver i podczas tego czasu jedyne co się "zepsuło" to fotel pasażera się zablokował i nie można zmieniać jego ustawienia a poza tym to poza częściami eksploatacyjnymi to nic nie wymieniała, jeździ się tym przyjemnie tak szczerze i w miarę komfortowo o ile jedziesz max we dwójkę
@Anty_Chryst: Mam citroena c2 z silnikiem 1.1 na sprzedaż. Blacharsko nie jest zbyt idealny, ale technicznie wszystko śmiga. Klima i wspomaganie jest i działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)