Wpis z mikrobloga

Jest możliwa usługa jakiegoś looksmaxxingu prowadzonego za rączkę miesiąc po miesiącu? Nie wiem spotkał się ktoś z czymś takim? Głównie traci się czas na własne poszukiwanie, oraz na niepoprawnie wybranych lekarzy, niewiedzę jakie zabiegi są do czego, co należy robić w ogóle. Warto kupić tą wiedzę oszczędzając czas jeśli to możliwe #pytanie #blackpill #przegryw #uroda #medycyna #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 9
@interpenetrate konsultacja z chirurgiem plastycznym powinna Cię wynieść jakieś 200 zeta za które on Ci powie co jest do zrobienia i za ile.

Reszta całego looksmaxxingu czyli lepsze ciuchy xD pędzel na łbie xD i chodzenie w marynarce na co dzień jak przyjeb xD to jest stek bzdur pic na wodę fotomontaż.

Albo masz mordę i dobrze wyglądasz w żonobijce #!$%@? musztardą albo nie masz mordy i w garniaku armaniego wyglądasz jak
Reszta całego looksmaxxingu czyli lepsze ciuchy xD pędzel na łbie xD i chodzenie w marynarce na co dzień jak przyjeb xD to jest stek bzdur pic na wodę fotomontaż.


@PjeseczeQ: ej bez takich xdd nie chcę tego

ok czyli chirurg. Oglądałem ostatnio the try guys i jak im fajnie mówił chirurg na twarzy co fajnie by było poprawiać a co nie, mega spoko to było, sam chyba sobie tak coś ogarnę