Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
dlaczego jeśli ktoś ma wątpliwości w stosunku do JEDNEJ I KONKRETNEJ szczepionki na #covid19, to wszyscy #covidianie wyzywaja go od antyszczepów i płaskoziemców?

Nawet jeśli popiera szczepienia obowiązkowe, na ospę, odrę, gruźlicę czy polio, wiedząc że nie są też idealne i zdarzają się wygrane w bingo...
Nie ma to żadnego znaczenia, liczy się tylko ta jedna i jedyna...

Powiedz, że nie chcesz DOBROWOLNEJ szczepionki, to wyzywają Cię od szura i troglodyty... często Ci sami, co na grypę NIGDY się nie zaszczepili, bo po co... HPV też nie, bo powoduje powikłania...

A #covidioci jeszcze by kazali strzelać do takich jak NSDAP do przeciwników politycznych...

#przemyslenia #pandemia #koronawirus #szurszur
  • 16
@hiperchimera: Jak najbardziej masz prawo mieć wątpliwości. Sam je miałem i sporo czytałem jak coś wzbudzało moje obawy.
Problem pojawia się jak ktoś opowiada głupoty o szczepionce i ich nie weryfikuje. Ktoś żeruje, buduje kapitał polityczny i zarabia na strachu ludzi, ich niepewności i niewiedzy a ci ludzie zamiast zweryfikować, dopytać to ze strachu powielają głupoty.

Nikt nie nazwie ciebie szurem jeśli nie wyskoczysz z jakąś bzdurą którą możesz zweryfikować w
jeśli ktoś ma wątpliwości w stosunku do JEDNEJ I KONKRETNEJ szczepionki na #covid19, to wszyscy #covidianie wyzywaja go od antyszczepów i płaskoziemców?


@hiperchimera Nikt normalny tak nie robi, chyba że ktoś zaczyna manipulować i głosić swoje hipotezy z dupy. A te wątpliwości u niektórych często się z tego biorą
Nikt normalny tak nie robi, chyba że ktoś zaczyna manipulować i głosić swoje hipotezy z dupy. A te wątpliwości u niektórych często się z tego biorą


@mirkacz: no dobra to przyjmijmy Twoje zalozenie.

Jest sobie koles X ktoremu sie "nie podoba" akurat ta szczepionka (bo dopuszczona warunkowo, bo za szybko powstala, bo wytestowana na zbyt malej ilosci ludzi w stosunku do iilosci jakiej chce sie ja podac, bo z ta "dorowolnascia"
@gorzki99: #!$%@?ąc od szczepionek: `wolność słowa polega na tym, że nie idziesz do więzienia z powodu tego co mówisz. Nie sprawia za to, że jeśli ktoś gada bzdury to przestają one być bzdurami ani nie daje gwarancji, że każdy będzie chciał tych bzdur słuchać i na nie nie zareaguje.
Ehhh.... Miałem trollowac tag wpisem że już 2 tygodnie minęły od zniesienia obowiazku noszenia masek i populacja Polski się skurczyła o połowę ale coś mi się juz nie chce smieszkować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koronawirus
@hiperchimera:
Jak się okaże, że szczepionki są skuteczne a na jesień służba zdrowia się zesra przez osoby niezaszczepione (w chwili obecnej w Izraelu i na Seszelach głównie leżą w szpitalach osoby niezaszczepione) to będzie NASZ wspólny problem i znowu ofiarami będą niecovidowe plus znowu obostrzenia, lockdowny itd. A jak wprowadzą z tego powodu certyfikaty np. w siłowni to oczywiście największy ból dupy będą miały osoby niezaszczepione.
A jeśli wszczepiła się odpowiednia
#!$%@?ąc od szczepionek: `wolność słowa polega na tym, że nie idziesz do więzienia z powodu tego co mówisz. Nie sprawia za to, że jeśli ktoś gada bzdury to przestają one być bzdurami ani nie daje gwarancji, że każdy będzie chciał tych bzdur słuchać i na nie nie zareaguje.


@slapdash: no to mnie zaciekawiles-moge prosic o rozwiniecie?

Jaka jest ta "dopuszczona prawnie" reakcja na "gadanie bzdur"? Czy jest to Wyszydznie? Izolowanie? Ukamieniowanie?