Wpis z mikrobloga

Co za wiadomość dnia! #realmadryt #barcelona #juventus #superliga #ligamistrzow #uefa

Całą nienawiść UEFA do Superligi zawdzięczamy jakiemuś dzieciakowi i jego kolegom ze szkoły i starej babie xD

Aleksander Čeferin udzielił wywiadu włoskiemu Sky. Przedstawiamy fragment dotyczący Superligi i przyszłości futbolu.

Jak trudno było UEFA bronić Ligi Mistrzów w tych ostatnich miesiącach? Odnoszę się oczywiście do Superligi.

To była bardzo trudna sytuacja w pierwszych 48 godzinach, bo nie wiedzieliśmy, co się dzieje. Było ciężko przez te kilka dni, ale cała europejska społeczność opowiedziała się za którąś stroną, nie tylko piłkarska, ale wszyscy. Mam nawet anegdotę, którą mogę ci opowiedzieć: starsza kobieta z mojego kraju zatrzymała mnie, by podziękować za zastopowanie tego szaleństwa. Syn mojego przyjaciela zapytał go w czasie powrotu ze szkoły: „Jesteśmy przeciwko czy za Superligą?”. Odpowiedział mu: „Przeciwko”. Syn odetchnął: „Dzięki Bogu! Cała szkoła jest przeciwko Superlidze!”. Więc powstał wielki ruch przeciwko, moim zdaniem, bezsensownemu projektowi
  • 2
@brak_sumienia: uefa zachowała się jak mafia.
Obowiązek gry w LM inaczej federacje krajowe mają ich nie dopuścić do rozgrywek.
Szantaż i tyle. Pluje na uefe i Ligę Mistrzów..oby szczeźli. Razem z bonkiem, pożytecznym przyglupem który wyszedł z inicjatywą banu na lokalne rozgrywki.

...ludzie piedrolili o glupotach które usłyszeli od dziennikarzy pracujących w stacjach z prawami do LM.
Romantyzm piłki i inne farmazony hahahaha