Wpis z mikrobloga

Saulsberry
Mollo (2 walki) x3
Jennings x2
Wilder
Kownacki
Wach
Chisora
Radczenko x2
Różański x3

29 walk, 15 razy na deskach. 5 nokautów na koncie. Według mnie starczy

Z walki na walkę wygląda co raz gorzej. Według mnie Szpilka nawet z walki z Radczenko czy Kownackim by wygrał dziś z Różańskim i to przed czasem. Tam też wypadł słabo, ale chociaż się ruszał na nogach i zadawał ciosy. Dziś wyglądał jak chodzący trup. Usztywniony, wolny, ruchy jak 40 letni i 115 kilogramowy Gołota po kilku operacjach. Po pierwszym gongu wiedziałem, że nie ma żadnych atutów, żeby wygrać, bo wszystkie zniknęły.

Ja bym zrozumiał, jak Szpilka przegrałby w taki sposób jak z Kownackim, albo po 1 dzwonie jak od Chisory, ale on dzisiaj nie pokazał absolutnie nic, żeby widzieć jakiekolwiek pozytywy. Jego boks jest jak alzheimmer u starszego człowieka - z roku na rok jest co raz gorzej, a różnice są ogromne.

I pomyśleć, że Mike Mollo w 2013 to był gość ze trzy poziomy nad naszym Łukaszem, a Szpilka dwa razy wstał z desek i go ubił. Bo prawda jest taka, że tamten Mike dzisiejszego Łukasza by ubił w pierwszej rundzie jak kotleta, z całym szacunkiem dla Różańskiego.

#boks #mma #ksw
  • 5
@Sok_Mandarynkowy: Cunningham też był 15 razy na deskach, ale on tylko raz i to trochę kontrowersyjnie przegrał po faulu z wielkim Furym, a tak to szybko wstawał po deskach. Różański to nic szczególnego, jest słaby technicznie, niski jak na tą kategorię wagową, szczęka też niepewna jak go Szpila lewym prostym położył, jedynie jest silny i ma niezły cios. Jednak myślę, że Szpilkę z walki z Radczenką wcześniej czy później na pewno