Wpis z mikrobloga

Jakby doszło do rewanżu Rafona z Kuracyją, to byłby profit dla obu panów
Kuracyja podchodząc do całej sytuacji z dystansem mógłby zrobić przemianę (dietetyk, siłownia, treningi) i dodatkowo zyskałby fejm + miałby szansę się zrewanżować.
Z kolei Rafon dostałby ponownego zastrzyku fejmu i $$ bo teraz znajduje się w trudnych czasach.

Takie starcie raczej jest niemożliwe bo Kuracyja napsuł mu trochę krwi sankcjami sądowymi ale też Kuracyja nie miałby psychy zaproponować taki rewanż :/
Na pewno jakaś federacja byłaby zainteresowana takim pojedynkiem bo konflikt ma bardzo ciekawą historię

#rafonix
  • 7
@Bitszkopt: o czym ty piszesz randomie? najpierw piszesz o jakims reportowaniu fb pisząc że ma bana na wizerunek gdzie ma go tylko na youtubie a dostał unbana na twitchu ostatnio nie wiem czy wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do samego fb to chyba wiedzą komu wysylaja kontrakt i komu płacą więc ? "Zawsze mnie zastanawiało, że nikt nie zgłosił rafona do fb xD" ty jestes
@szybkitomasz: Marcinek zluzuj majty bo Ci żyłka zaraz pęknie tak się zagotowałeś, że mama nie wyrobi z gotowaniem bigosu. Naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero bierz się za internet bo nigdzie nie insynuuję, że ktoś powinien to zrobić. Wiem jak wygląda kontrakt z fb, jeszcze chyba nawet jestem na grupce twórców i mówię o zupełnie innej sytuacji. Jak Twój idol przejdzie na twitch, to będzie mieć jeszcze gorzej bo pojawiły