Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem od kolegi SBD rozmiar "S" jutro będę je porównywał z A7 również "S". To bardzo mały rozmiar jak na moją nogę ~43 w łydce i około 42 w kolanie, ale dzięki temu porównam "S" z "S". Słyszałem opinię, że SBD są dużo lepsze, że dodają 10 czy 15 kg (xDD), no to się w końcu przekonam. Są nieco dłuższe, ale nie są grubsze ani nic takiego. Różnicy w ciężarze też specjalnie nie czuję. Jak tak je miałem na nogach, to po założeniu czuć praktycznie 0 różnicy. Tak samo łatwo się zsuwają z czwórki jak każde inne i tak samo nic nie dają ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale zobaczymy na siadach.
#mikrokoksy #trojboj #silownia
DywanTv - Pożyczyłem od kolegi SBD rozmiar "S" jutro będę je porównywał z A7 również ...

źródło: comment_16223848456PNlYYlxt7RN5WU4S9qLI0.jpg

Pobierz
  • 11
@Chalkslayer: Bez sensu kupować takie ciasne, serio. Te, które ja mam to są używane, pożyczone i wciągało się je ciężko. Weź sobie zgodnie z tabelą na strone ew. max 1 rozmiar niżej. Jest 0 benefitów z tak ciasnych neoprenów. A monstery to inna liga, rozciągają się bardzo szybko SBD czy A7 duzo lepiej bedzie trzymało ciasność.
Jestem na etapie kupna SBD i właśnie się zastanawiam nad rozmiarem (łydka 40, kolano 36.5cm). Mam niebieskie monstery XS i są już bardzo rozciągnięte.


@Chalkslayer: M założysz lajtowo, S raczej też o ile umiesz zakładać, XS imo niewarte kupna, bo będzie trzeba się męczyć z wkładaniem przed każdym treningiem. SBD to nie Monstery i przez długi czas zachowają swój rozmiar.