Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuję wyjechać do Holandii do pracy przy elektryce - mam doświadczenie i j. angielski, chcę jechać przez ofertę z agencji na razie na kilka miesięcy, myślicie, że warto się w to pakować? Pracuje ktoś przy elektryce w NL?

#emigracja #holandia #elektryka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b3611834c150000b568df5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 36
@RGame:

@suqmadiq2ama: a pracując w Polsce za 3-4k nie jesteśmy wyrobnikami


@RGame: nie bo jesteśmy równi - jak zobaczysz jak bardzo się polacy poniżają za te euro zyjac jak szczury to zrozumiesz siedząc na piwku w knajpie z kolegami po pracy w polsce, niestety większość robaków w nl widziała poza nl swoją wieś pod lublinem i żyją pamietając polske lat 2000 a w polsce żony sie ruchają w ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: może poszukaj pracy w DE, ja jestem co tydzień w domu:) na obczyźnie wszędzie tak samo. Staraj się nie pracować pod Polakiem to już będzie sukces, weź kasę na powrót w razie czego, sprawdź sobie kwaterę, ja np sam sobie znalazłem:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w miarę możliwości, wszystko ogarnij sam, nie będziesz potem zależny od kogoś, ja mam ten luz że chłopaki mi zawsze pomogą, a ja im. Nie wiem czy lecisz pierwszy raz ale fajnie na początek zabrać ze sobą ziomka zawsze raźniej:)
@RGame: W mojej opini emigracja dzisiaj to skrajny przegryw i zniszczenie sobie reszty życia bo #!$%@? najlepsze lata i przyzwyczaisz się do losu pariasa gdzie w polsce piąłbyś się po szczeblach kariery - weź poszukaj lasek emigrantek to spotkasz takie co po studiach wyjechały i nigdy nie były w związku a tu jeb 35 na karku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@suqmadiq2ama: wiesz ludzie są różni, nie każdy zostanie dyrektorem;) mam znajomych na różnych stanowiskach też kierowniczych, nie zamienił bym się z nimi, widząc jak muszą orać, również na weekendach np. Każdy powinien na siebie zarobić czy mówimy o dyrektorze czy kolesiu na łopacie. Niestety tak nie jest dlatego ludzie szukają wyjścia. Nie twierdzę że wole pracować na emigracji, ale wolę to niż oranie w Polsce
@RGame: Człowiek mądrzeje z wiekiem, to co dzisiaj widzisz w różowych okularach poznasz po czasie dopiero - piszę to z punktu widzenia kogoś kto mieszkał w ponad 10 krajach.

Dzisiaj będziesz zadowolony z #!$%@? ale za rok jak przyprowadzą synka na poziomie dauna i on zostanie twoim supervisorem tylko dlatego że jest autochtonem to #!$%@? cie strzeli i tak z każdym rokiem coraz bardziej dostrzeżesz syf w jaki się #!$%@?łeś.

Emigrację
@suqmadiq2ama: @RGame: Niestety po kilku latach w NL musze powiedziec ze macie racje.. tylko ja nie wiem czemu tak jest polacy glownie siedza w tych swoich gettach, a jakos inne nacje nie wiem hiszpanie portugalczycy potrafia sie zaklimatyzowac i jakos sa przyjeci do spoelczenstwa a polacy #!$%@? zawsze zboku jak jakies wyrzutki. W niemczech jakos inaczej a tutaj #!$%@? w tej holandi to ja nie wiem... nie dadza sie dopchac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Byku555: haha tam siedzą na uboczu, a tutaj kozaki i królowe życia:) nie znają języka IQ małpy i przepis na zupę cebulową gotowy;)