Wpis z mikrobloga

Przecież 95% wykładowców kierunków ekonomicznych na Polskich uczelniach wyższych regularnie wali sobie do zdjęcia Stiglitza i schematów Floridy xD


@Krasznysztawa: Bzdura. Wśród polskich wykładowców raczej jest po równo jeśli chodzi o podział komunizm - liberalizm. Może ze względu na to, że wykształcenie odbierali głównie za PRLu to trochę jednak into komunizm ale to jest jeśli już bardziej relacja 60:40 a nie 95:5.

Generalnie u nas w przeciwieństwie do takich USA jest
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ekonomia to bzdury? Ale ty wiesz, że to jest nauka i ona nie podlega ocenie? Wykładowca nie powinien ci wciskać swoich poglądów politycznych, tylko przekazywać wiedzę. Jeżeli trafiłeś tylko na tych, którzy robią to pierwsze, to pozostaje współczuć i samemu nie polecać własnej uczelni.
Bzdura. Wśród polskich wykładowców raczej jest po równo jeśli chodzi o podział komunizm - liberalizm


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Może jeśłi studiowałeś w latach 80-tych to mogło tak być. Nie spotkałem nigdy wykładowcy na uczelni ekonomicznej będącego zwolennikiem komunizmu. Liberałów w stylu Mikkego też raczej nie ma zbyt wielu.
Nie spotkałem nigdy wykładowcy na uczelni ekonomicznej będącego zwolennikiem komunizmu.


@edek-ecki: Ja nie mówię o zwolennikach komunizmu co o wykładowcach skłaniających się ku lewej stronie w alternatywie do prawej strony. Nie nie studiowałem w latach 80 aczkolwiek fakt, że generalnie ci najstarsi moi wykładowcy skłaniali się ku lewej stronie choć ci nieznacznie od nich młodsi ku austriackiej szkole i pokrewnym.