Wpis z mikrobloga

Panowie dzisiaj dostałem ocenę ryja od Azji tuchajbeja, wysyłałem to trzem znajomym (dwie kobiety i jeden facet) i to jakie oni brednie normickie opowiadają to jest niesamowite, gdybym nie pił regularnie soku, z kiszonej kapusty, to najprawdopodobniej dostałbym dzisiaj szkorbutu i by mi zęby ze zgryzoty wypadły. Robili taką gimnastykę, że to przechodzi ludzkie Pojęcie. Podejrzewam, że takiej gimnastyki to nawet larry Nassar nie widział.

Powiedzmy, że 10 plusów i wrzucam skriny, oczywiście żeby nikt ich nie wystalkował je ocenzuruje, ale zostawię imię,żebyście byli pewni płci piszącego

#blackpill
  • 22
@rosikk1:
Tez dostalem niegdys wycene od @Azja_Tuhajbej. Wycene calosci lekko zanizyl (dostalem 7), od znajomych rozowych zdecydowana wiekszosc wycen to 8. Bardzo trafnie jednak wypunktowal konstrukcje ryjca, fachowo wskazujac jego mocne i..... co nawyzej poprawne strony. Wszystkie jego uwagi pokrywaly z opiniami roznych dziewczyn. Od przyjaciolek (w tym te z benefitami) po dziewczyny/zony kumpli.

Polecam zawodnika.
@rosikk1: Chyba nie byłem zbyt surowy, z tego co pamiętam to 5/10 ci dałem. Pamiętam że zdjęcie dałeś uber #!$%@?, może na lepszym więcej byś dostał. Zapomniałem w sumie spytać czy to ma pokrycie w realu bo to jest ostateczna weryfikacja.

@Makak87: A tobie chyba jakoś 7/10? I to tak z górną otwartą granicą? Z tego co pamiętam to jeden z lepszych byłeś. 7/10 to nie jest mało na prawdę.
@Azja_Tuhajbej:
Nie mam pretensji, mam tez dosc specyficzny typ urody. Klasyczny, brutalistycznie meski czad to to nie jest. Niemniej analiza moich mocnych/slabych stron 100% trafna. Kolezanka pracujaca w agencji modellingowej podpisala sie pod caloscia. Propsy.

Po prostu 8/10 to już poziom zawodowego modela albo kogoś kto by nim mógł być.


@Azja_Tuhajbej:
Proponowano mi dwukrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Makak87: W sumie to nawet wolałbym się mylić bardzo jak tak dzisiaj na siebie patrzę w lustrze XD Z mojej własnej skali mi wychodzi maks 5/10 czyli niezbyt mnie kolorowa przyszłość czeka w tym aspekcie. A zwykle się nie mylę, a jak się już mylę to tylko trochę, a nie o 180 stopni.
@Azja_Tuhajbej Cóż, tak myślałem trochę nad tą oceną i są fragmenty w których się zgadzam a w których trochę rzeczywistość się rozmija.

Napisałeś że generał norwood maszeruje po moim łbie, tymczasem godzinę przed lustrem spędziłem, i linie włosów mogę wytaczać waser wagom, po polskiemu poziomicą.

Zdziwiły mnie też oczy, bo wszyscy mi zawsze mówili, że mam ładne i że mam oczy wilka, ale cóż to ty się ty zajmujesz, lepiej znasz.

Zgodzę
@rosikk1: Daj lepsze zdjęcie bo to co dałeś to by się nadawało do poradnika jak nie robić zdjęć.

Jakie masz powodzenie na żywo? Ile dziewczyn cie podrywa na żywo i co ile? Ile dziewczyn proponowało ci seks od tak? Ile miałeś związków i generalnie jak udane one były i jak się zakończyły jeśli tak się stało? Ile masz lajków i ile kobiet pisze do ciebie pierwsze na tinderze?
@Azja_Tuhajbej okej, z racji tego że w zasadzie poruszam się tylko praca dom, dom praca to nie mam zbytnio dużo kontaktu poza klientami, teraz w erze covida to głównie widzę się z klientami żeby pisać pisma procesowe a propos braku maseczki, no ale już po 15 maja to ucichło, dzięki jednej z zasad prawa karnego. Teraz zostały tylko zwykłe rozprawy i pisma do nich.
Więc jedyne kontakty jakie mam to są te
@rosikk1:

Cóż z tindera nie korzystam, ale często słyszę od obcych kobiet w robocie czy to od koleżanek, że jestem słodki, albo że przystojny. Ale wszyscy wiemy od gadania buzdygan się nie nadziewa.

Rozwin. Co to znaczy często.

wpadłem w oko na shellu.

Rozwiń.

Czyli nigdy nie byłeś w związku? Nigdy żadna kobieta cie nie podrywała bez żadnych wątpliwości? Nigdy żadna kobieta nie proponowała ci seksu? Nigdy nie miałeś ONS/FWB?
Cóż z tindera nie korzystam, ale często słyszę od obcych kobiet w robocie czy to od koleżanek, że jestem słodki, albo że przystojny.


@rosikk1:
Gadanie gadaniem. Brzmi jak bluebillowy gotowiec sprzedawany kazdemu anonkowi.
Tinder Cie zweryfikuje. Albo jestes przystojny, czyt jestes w 20% topu, masz matche, nie musisz pajacowac zeby podtrzymac konwersacje bo kobiety robia to same, albo nie.
@Makak87:

Ale z wyglądu rozumiem zawsze byłeś w topce najlepszych? Bo właśnie kojarzyłem z Twoich wpisów że przegrywałeś w życie do 20 któregoś levelu, ale u kobiet powodzenie zawsze było?
@Kreek:
Zawsze bylo. Nie bylem zainteresowany (zamrozone uczucia - doslownie bryla lodu, odrzucalem wszystko jak leci), nawet jesli bym byl, wielu rzeczy nie potrafilem odczytywac. Licealistki nie komunikuja sie tak smialo i bezposrednio jak kobiety 25+. Incel i przegryw dosc dlugo, ostateczne dno #!$%@? osiagnalem w wieku lat 26. Pare lat po terapiach zasuwalem zeby jako tako w tym swiecie zaczac funkcjoonowac
@Azja_Tuhajbej hmm, co najmniej raz od każdej, a pracuje z paroma kobietami, ale nie nadziewałem ich na rożen, pracuje w kancelarii to tam jest tak, że jakaś panna wchodzi na pół godziny zwija się i tyle. A nie notuje, to nie jest tak, że raz na rok czy raz na pół roku, powiedzmy parę razy w miesiącu.

Po prostu wpadłem w oko, nie umiem takich sytuacji opisywać, ale spieszyłem się bo to
@rosikk1:
Przeslesz ryjca? Z ciekawosci pytam. Z tego co piszesz to raczej mocno zaniedbany (Azja wspominal o slabej jakosci fotek), bez gry, bez pewnosci siebie. Byc moze tkwisz w #!$%@?, gdzie mindset nie nadaza za ryjcem. Sa takie przypadki.

ale spieszyłem się bo to piątek był, a w fife trzeba grać.
Pare lat po terapiach zasuwalem zeby jako tako w tym swiecie zaczac funkcjoonowac


@Makak87: możesz w skrócie powiedzieć jaka terapia konkretnie, i ile lat potrzebowałeś żeby poczuć się mocny od momentu uderzenia pięścią w stół ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)