Wpis z mikrobloga

nie rozumiem tylko dlaczego wcześniej śmialiście się że deska i nie ma cycków a teraz nagle źle bo zrobiła cycki XD
serio, na tym tagu #!$%@? sie do nich doslownie o wszystko
sam za nią nie przepadam ale bez przesady, niektórzy z was mają jakieś problemy ze sobą chyba xD
#friz #wersow
  • 8
  • Odpowiedz
@vKING: no i to jest właśnie podporzadowywsnie całej grupy do jednego zdania xd znajdź konkretna osobę która pierw mówiła że deska a teraz się śmieje że zrobione cycki bo każdy ma swoje zdanie a ty widzisz po prostu różne zdania na jednym forum różnych osob. Inne osoby mogły pisać że jest płaska a inne teraz że zrobiona się śmieją. Musisz patrzeć na jednostkę a nie grupę
  • Odpowiedz
@jacob77: to prawda wrzuciłem wszystkich do jednego wora
ale chyba przyznasz mi rację, że faktem jest to że każdy z tego tagu szuka na siłę jakichś punktów do wyśmiania
  • Odpowiedz
@vKING: nie no ja lubię wersow normalnie . #!$%@?ć wykopków hejtujacych cały czas. to jest jad sam czysty xd ja lubię wszystkich akurat z ekipy haha. Tak sobie napisałem tylko żeby coś mądrego napisać niby. Wiem że tacy typowi hejtujacy wykopcy no raczej nie są zbyt szczęśliwsi w życiu z tym jadem i na ulicy zobaczyć takiego to też śmiech pewnie by byl
  • Odpowiedz