Wpis z mikrobloga

@tomek001: Tak, skrajny korwinista powoe, że brzydki ma się nie rozmnożyć a biedny umrzeć.

Lewak (pamietaj, lewica to kult mniejszości i kobiet) powie, że brzydki facet ma się nie rozmnożyć, ale ubogienu trzeba pomóc bo to ie jego wina.

Lewica to mizandria czyli nienawisc do mezczyzn.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: gdybyśmy chcieli rozwiązać problem socjalistycznymi metodami, to nie wierzę, że znalazłyby się środki dla 100 tysięcy mężczyzn na looksmaxing. Do programu zakwalifikowaliby się tylko rodziny urzędników i ich znajomi, a wszyscy z podatków musieliby się na to składać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najbliżej jest konfederacja, bo chcą zlikwidowania zasiłków. Kobieta jak nie dostanie od państwa to musi prosić o pomoc finansową mężczyznę.


@tomek001: Nie musi prosić.
Spermiarze i białorycerze walą do takiej drzwiami i oknami. A jeśli jest młoda i bardzo ładna, to znacznie zamożniejsi od ciebie spermiarze. Na ciebie nawet nie spojrzy bo co ty takiej możesz dać.
  • Odpowiedz
@tomek001: Tylko że jeśli myślisz że te pienądze trafią potem do twojej kieszeni to się mylisz. Trafią do twojego pracodawcy który ufunduje coś swojej żonie/kochanke/drugiej kochance.

Państwo nigdy nie będzie tak spermić wobec kobiet jak faceci. Nigdy nie będzie aż tak białorycerskie.
  • Odpowiedz
Tylko że jeśli myślisz że te pienądze trafią potem do twojej kieszeni to się mylisz

Ostatnio mi pracodawca zaproponował więcej niż oczekiwałem. Praca nie programisty tylko jako helpdesk. Jak widać się da tylko trzeba szukać.

Państwo nigdy nie będzie tak spermić wobec kobiet jak faceci.


@M_xxx: tu nie jestem taki pewien. Trzaskowski pisał w swoim planie wyborczym, że państwo jest kobietą i proponował dodatki emerytalne dla kobiet wychowujących dzieci. Koszt?
  • Odpowiedz
Ostatnio mi pracodawca zaproponował więcej niż oczekiwałem


@tomek001: To mu odmów.

tu nie jestem taki pewien. Trzaskowski pisał w swoim planie wyborczym, że państwo jest kobietą i proponował dodatki emerytalne dla kobiet wychowujących dzieci. Koszt? Od 20 do 40 mld zł.


@tomek001: Nie policzyłeś jaki jest koszt spermiarzy takich jak Korwin-Mikke i inni którego my jako lewica chcielibyśmu srogo opodatkować, a którzy póki co finansują życie swoim żonom
  • Odpowiedz
Czy socjolodzy i politycy zajmą się kiedyś realnym problemem wykluczenia seksualnego znacznej części mężczyzn?


@RoastieRoast: Dla naszej pseudolewicy (popularyzowanej przez prawicę bo łatwo na jej tle nie wypaść na skończonych szurów i durni którymi w rzeczywtistości są) to najważniejsze jest LGBT i kobiety.

Jak jesteś hetereoseksualnym facetem to jesteś z natury opresyjny, twoja płeć sygnuje przemoc, w sumie to jesteś uprzywilejowany i generalnie #!$%@? ci w dupę i masz za
  • Odpowiedz