Wpis z mikrobloga

byłam dziś na dniu próbnym i trafił sie akurat piesek do eutanazji.... ciężkie. Szkoda psa bo przez całe życie nie był u lekarza, typowy pies podwórkowy, śpiący w budzie. Pierwszy raz u weterynarza i ostatni
Pls zabierajcie zwierzaki na kontrole co jakiś czas

mimo nawet takich trudnych sytuacji marzy mi sie ta praca, prosze trzymać za mnie kciuki :(
#zwierzaczki #psy #praca
  • 23
@Xwolf66: chyba nie chcesz mi powiedzieć, że właściciele po nim rozpaczali? Szkoda psa, ale takie gówno będziesz miała codziennie - albo rozpacz właścicieli, albo dramat całe życie olewanego chorego psa. I te wiecznie rodzące suki z pseuducha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@luk04330 niestety nie mam za bardzo możliwości, żeby jeszcze pójść na takie studia jakie bym chciała. Ale planuje nadal się uczyć i rozwijać w kierunku zwierząt, między innymi jakieś kursy np
@matra ogólnie niby płakali, ale byłam dosyć zaskoczona ich reakcją bo jak na tak nagła i dramatyczna wiadomość to wyglądało jakby znieśli to całkiem spoko. Ja bym chyba wpadła w jakąś histerie gdybym dostała taka wiadomość i z dnia na dzień okazałoby się, że mój przyjaciel będzie musiał być poddany eutanazji.
Byłam tam tylko dwa dni, a już zdążyłam zauważyć, że ludzie często sami pozwalają doprowadzić zwierzaka do takiego stanu i to