Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki,

Mam o jeden kask za dużo i dlatego robię #rozdajo. Można dostosować, więc nie powinno być problemu z rozmiarem (zdjęcie w komentarzu)

Co trzeba zrobić?
1. Zostawić plusa
2. Napisać w komentarzu co sądzicie o pojazdach elektrycznych

Za tydzień wybiorę jeden komentarz

Gdyby kogoś interesowało to w skrócie poniżej kilka info o rowerze ADO A20 (na stronie czajna pe el znajdziecie pełną recenzję)

Kompaktowy rower elektryczny ze składaną aluminiową konstrukcją amortyzująca wstrząsy i baterią o pojemności 10,4 Ah. Wyposażony jest w 7-biegowe przerzutki Shimano, 3-biegową regulację wspomagania elektrycznego, hamulce tarczowe i 20-calowe koła o szerokości 1.95.
Według producenta jego zasięg pozwala na przejechanie do 45 km w trybie pełni elektrycznym oraz do 80 km ze wspomaganiem. Zastosowany 350 W bezszczotkowy silnik elektryczny może pozwolić na jazdę do 35 km/h (fabrycznie zablokowane do 250W).
Czas ładowania wynosi 4-6 godzin. Sterowany jest za pomocą praktycznego wyświetlacza LCD, który umożliwia monitorowanie i zmianę różnych trybów.

#aliexpress #banggood #rower #rowerelektryczny #czajna #pojazdyelektryczne #zakupyzchin
czajnapl - Siema Mireczki,

Mam o jeden kask za dużo i dlatego robię #rozdajo. Możn...

źródło: comment_16222854027g91iHTQpNL4Rh4km1NPCy.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czajnapl: rower elektryczny jest idealny dla ludzi z problemami ruchowymi. Mój kolega chory na stwardnienie rozsiane lubi rower ale nie ma już sił pedałować i dla takich osób to idealne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@czajnapl: - Jak się jeździ na pojeździe elektrycznym, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne,
  • Odpowiedz
@czajnapl: Jakby taki rower nie byl elektryczny to bym nawet na niego nie popatrzyl. Zamiast auta swietna alternatywa na dojazdy do pracy te 5-10km w jedna strone, przydalby sie jednak bagaznik na torbe albo plecak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@czajnapl rowery (generalnie pojazdy) elektryczne to przyszłość, mam hybrydowe auto i już nigdy nie kupię nic co nie ma takiego zastosowania. Wygodne, responsywne i nowoczesne.
Serio myślę o motorze elektrycznym i hulajnodze, rower to dla mnie nowość ;p
  • Odpowiedz