Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Nigdy na nich nie głosowałem, ale myślę nad tym. Ja mam wbite czy Jezus jest królem polski, czy pierwsza dama jest osobą trans lub mężczyzną. Naprawdę mnie to nie rusza. Ale już niemal wszystkie partie planują zabrać mi więcej pieniędzy, a oni jako jedyni mówią o zmniejszaniu podatków. Oczywiście ich plan nie istnieje lub jest ułomny, ale jak dla mnie wystarczy, że chcą mniejsze podatki, bo nikt inny tego nie
tak sie sklada ze jestem z cieszyna i posel lewicy probowal sie podkleic pod restauracje to kazali mu #!$%@?ć


@Bajo-Jajo: Tak się składa że albo wcale tam nie mieszkasz albo #!$%@? bzdury:
https://www.facebook.com/UTrzechBraci/posts/684297705528389?__cft__[0]=AZW1W52FatzhpC4yrase-pXiWASByGLdrDbREcXrvURLwsCr95iQV4wqtQe8rN09qvOUktuEnp4tlRo926py0mUuP-D8nADUVyMdCsJbNIX18axP76JES3pwOsxyEJYNkDtfoTZbUjz6yC9b9K3L9ffUhsrQp12Iozriz-qA&_tn_=%2CO%2CP-R
k.....a - > tak sie sklada ze jestem z cieszyna i posel lewicy probowal sie podkleic ...

źródło: comment_1622293753wg7b0x8mVIkZX1kR9ndrgv.jpg

Pobierz
@saakaszi: najlepsza by była partia liberalna światopoglądowo czyli rób se tam co chcesz byle byś innym krzywdy nie robił i niczego nie wymuszał, prawdziwie świeckie państwo itp, a gospodarczo wolnorynkowa kapitalistyczna bez r0backiego s0cjalu i jak najmniej urzędników i polityków i regulacji w życiu ludzi. Ale jak nie ma takiej to już z tego wszystkiego wolę mieć więcej hajsu i brak ślubów dla gejów niż brak slubow dla gejów i rozbuchany
@CyfrowyD: nie rusza cię że chcą zbudować państwo religijne na wzór Iranu czy innej Arabii Saudyjskiej? Najpierw bezsensowny jezusz królem, potem zakaz rozwodów, zakaz antykoncepcji, więzienie za bluźnierstwa i tak małymi kroczkami się buduje jaskinie talibów. Fajnie że przez chwilę będziesz miał niższe podatki, ale jeśli będziesz miał obowiązkową tacę w kościele 3x w tygodniu to chyba i tak wyjdziesz na zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najlepsza by była partia liberalna światopoglądowo czyli rób se tam co chcesz byle byś innym krzywdy nie robił i niczego nie wymuszał, prawdziwie świeckie państwo itp, a gospodarczo wolnorynkowa kapitalistyczna bez r0backiego s0cjalu i jak najmniej urzędników i polityków i regulacji w życiu ludzi


@TestoDepot: Jest Nowoczesna od tego, ale niestety to partia niszowa i generalnie stłamszona przez PO.
że jak już formacja, która się trochę do tego zbliża gdzieś istnieje to mało co o niej w ogóle słychać


@TestoDepot: No niestety z prostej przyczyny - postPRLowskie polskie janusze drżą na myśl o zminimalizowaniu wpływu państwa na obywateli. Traumy po obciętej przez upadek komuny pępowinie nie wyleczyli do tej pory. Oni do tej pory tęsknią za tym jak się w PGRze opierali o łopatę, podkradali różne rzeczy z zakładu i
Nigdy na nich nie głosowałem, ale myślę nad tym. Ja mam wbite czy Jezus jest królem polski, czy pierwsza dama jest osobą trans lub mężczyzną. Naprawdę mnie to nie rusza. Ale już niemal wszystkie partie planują zabrać mi więcej pieniędzy, a oni jako jedyni mówią o zmniejszaniu podatków. Oczywiście ich plan nie istnieje lub jest ułomny, ale jak dla mnie wystarczy, że chcą mniejsze podatki, bo nikt inny tego nie oferuje w
W Polsce problem z podatkami jest taki, że są degresywne


@zexan: Wciąż i wciąż to samo - w jaki sposób są degresywne? Podatki NIE SĄ degresywne, nie wiem skąd takie bzdury nadal są wałkowane.

1. Na UOP od drugiego progu płaci się więcej niż w pierwszym progu.
2. ZUS to nie podatek.
3. Wejście w limit ZUS zwiększa kwotę PIT, co efektywnie jeszcze bardziej podnosi OPODATKOWANIE. ZUS to NIE JEST podatek.