Wpis z mikrobloga

Moje życie wygląda jak nieporozumienie. Przeglądałem profile fb ludzi ze studiów, liceum czy internatu, czy akademika - ABSOLUTNIE WSZYSCY mają normalne życia, posiadają rodziny, sens istnienia, mają z kim spędzać czas wolny - wtedy wszystko sprawia im radość bo każdy dzień to wygryw. Nawet osoba która na internacie była uważana za przegrywa dziś jest ojcem dwójki dzieci, ma swój dom, żonę, pełne radości relacje na fb z różnych miejsc polski, dość często wstawiane.

Ja natomiast w środku już prawie umarłem, jeszcze tylko ciało jakoś dycha, sensu dla mojego życia nie ma w żadnym aspekcie, wszystko co umiem jest nieprzydatne a wszystko co robię jest bez większego sensu. Zastanawiam się tylko jaką czelność miałem w przeszłości by z nimi na równi rozmawiać - powinienem był przewidzieć że nie dorastam nikomu do pięt, że jestem kilka lig niżej, byłem zbyt zuchwały twierdząc że moje życie ma jakiekolwiek znaczenie, że w ogóle cokolwiek w życiu mogę.

Samotność to z jednej strony kara a z drugiej jedyny sposób na życie. Zastanawiam się tylko kiedy załamię się tak bardzo że... wszystkie sprawy doczesne odejdą na plan dalszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę Wam - jesteście zajebiści. Ja natomiast jestem godnym pożałowania idiotą (,)

#niebieskiepaski #depresja #przegryw #samotnosc #polskab #oswiadczenie
  • 10
@smutny_login: Pamiętaj, że na temat znajomych masz zdanie, oparte na wyselekcjonowanych informacjach, które mają tworzyć pozytywną narrację. Patrząc tylko na te informacje stwarzasz wyidealizowany świat. W rzeczywistości dla większości zdjęcia z wakacji czy innych wydarzeń to krótka przerwa pomiędzy #!$%@? na rodzinę, stresem, niedospaniem, myślami o hipotece i brakiem czasu dla siebie.