Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jan_K: I słusznie. Jedyny kto by na tym skorzystał to spermiarze, którzy wymienialiby się wzrokiem między swoimi oczyma i spojrzeniem sutków ich koleżanek z pracy sterczących w zimnym klimatyzowanym pomieszczeniu. Tym bardziej w szkole. Spemiarstwo trzeba tępić a jeśli jakaś różowa ma niepasujący stanik i ją uwiera to niech idzie do brafitterki.
@puszkapandory:

Nie czuł byś się dziwnie, gdyby 13-14 latki które "szybciej dojrzały" biegałyby po mieście bez staników?

Ja bym się czuł bardzo niezręcznie w kolejce w sklepie czy komunikacji miejskiej (tam, gdzie nie da się nie zauważyć drugiego człowieka), nie wiem może jestem jakiś zj*bany.
Tak, ale od 15 roku życia


@wqeqwfsafasdfasd: Coo, to 13-latki też mają nosić, mimo że spora część z nich jest jeszcze całkowicie płaska? I w ogóle dlaczego to facet niby miałby o tym decydować. Każdy decyduje jak mu jest najwygodniej, ja nie wklejam ankiet, czy powinno się pozwalać 15-letnim chłopcom nosić slipki, czy tylko bokserki, lol. Btw, w większości ciuchów wcale nie widać, czy się ma bieliznę czy nie, dopóki nie