Wpis z mikrobloga

@wqeqwfsafasdfasd: przecież jeśli byłoby to powszechne to nikt by nawet uwagi nie zwracał. Jakoś ludzie w odległych czasach nie mieli problemu, ze panie chodziły topless i w sumie w Afryce dalej chyba w niektórych plemionach nie mają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
przecież nie istnieje żaden przepis, który tego zakazuje ani też nakazuje to jak mam być przeciwko albo za.


@giovvanni: Czyli jak nie ma przepisu, to nie wiesz co samemu myśleć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@giovvanni: To jak nie dotyczy i nie interesuje, to można się po prostu nie udzielać. Mnie tutaj mocno zaciekawiło jaki tok myślenia stoi za zdaniem, że skoro nie ma przepisu, to nie można być przeciwko albo za. BTW To, że nie ma przepisu to też nie do końca prawda, bo np. w szkołach, czy w pracy bywają takie regulacje.
  • Odpowiedz
@Jan_K: I słusznie. Jedyny kto by na tym skorzystał to spermiarze, którzy wymienialiby się wzrokiem między swoimi oczyma i spojrzeniem sutków ich koleżanek z pracy sterczących w zimnym klimatyzowanym pomieszczeniu. Tym bardziej w szkole. Spemiarstwo trzeba tępić a jeśli jakaś różowa ma niepasujący stanik i ją uwiera to niech idzie do brafitterki.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Skąd pomysł na "od 15 roku życia" skoro nie ma dolnego limitu od którego trzeba nosić? Przecież to jest pozbawione logiki, albo inaczej interpretując wprowadza nakaz noszenia poniżej 15 roku. Czyli głównie u dzieci, które nie noszą bo nie potrzebują.
  • Odpowiedz
@puszkapandory:

Nie czuł byś się dziwnie, gdyby 13-14 latki które "szybciej dojrzały" biegałyby po mieście bez staników?

Ja bym się czuł bardzo niezręcznie w kolejce w sklepie czy komunikacji miejskiej (tam, gdzie nie da się nie zauważyć drugiego człowieka), nie wiem może jestem jakiś zj*bany.
  • Odpowiedz
Tak, ale od 15 roku życia


@wqeqwfsafasdfasd: Coo, to 13-latki też mają nosić, mimo że spora część z nich jest jeszcze całkowicie płaska? I w ogóle dlaczego to facet niby miałby o tym decydować. Każdy decyduje jak mu jest najwygodniej, ja nie wklejam ankiet, czy powinno się pozwalać 15-letnim chłopcom nosić slipki, czy tylko bokserki, lol. Btw, w większości ciuchów wcale nie widać, czy się ma bieliznę czy nie, dopóki
  • Odpowiedz