Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger: Problemem było użycie ostrych narzędzi, zranienie Mariny i przyłożenie jej do głowy naładowanego pistoletu, a nie "rozebranie i przestraszenie". Sama artystka brała pod uwagę taki scenariusz, zresztą taka była idea tego performancu. Bo wiesz - performance ma mieć przekaz, zwracać uwagę na jakiś problem lub prowokować ludzi do nieokreślonej reakcji.
@SweterWPaski: przecież ja o tym piszę - idiotka położyła tam nóż i powiedziała że bierze na siebie odpowiedzialność. No co może się stać gdy przyjdą jej koledzy artyści zwyrole, pewnie nic, o boże o #!$%@? xD

Wynik eksperymentu - zwykli ludzie mogą stać się agresywni, beka z tej baby xD
@girlsjustwannahavefun: a to łaźcie bez staników, niech grawitacja robi swoje. Przecież cyckonosz to najlepsze co mogłyście dostać jakieś 110 lat temu. Wiadomo, że lepiej jest odetchnąć pełną piersią, ale skoro same sobie cycki kryjecie, to nie wiem czemu, wymagacie, byśmy nie uruchamiali zwierzęcego instynktu, który mamy. Coś co (w tej Pani przypadku, obok warkocza i pisku, jest najbardziej kobieceym elementem) piętnujecie. Jak dla mnie, kurła, wszystkie możecie chodzić bez, ale te
przemawiała bez stanika


@girlsjustwannahavefun: chyba chodzi bardziej o to, że jest atencyjną kurtyzaną i całe jej zainteresowanie Białorusią obraca się wokół zrobienia sobie trampoliny do popularności. Co z tego że szydzą, Jahira jest pierd..ęta i wyśmiewana a jednak proszę, dorwała się do koryta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koichi: jakaś łaska przemawiała bez stanika co spowodowało wielkie poruszenie w świecie prawicy i polskości

@girlsjustwannahavefun: jakaś laska nie przemawiała tylko darła #!$%@?ę jak niedorozwój. O tych sutkach to się na wykopie dowiedziałem od lewarów, że prawicowi incele niby o to się czepiają, a prawda jest taka, że po prostu odwracacie uwagę od istoty kretynizmu tej sytuacji xD
obrzydzenia

@girlsjustwannahavefun Kolega nie pytał Cię czy brzydzą Cię jej piersi. Pytał Cię czy nie brzydzi Cię szczucie cycem w kontekście powagi tematu.

Co to za argument, że większość kobiet je posiada? Penisy też większość mężczyzn posiada, ale żadne cywilizowane społeczeństwo tego tematu taboo nie zniosło. Nagość kobiety pobudza najniższe instynkty u wielu mężczyzn, co jest zwyczajnie nietaktowne. Co to ma do rzeczy, że dla Ciebie piersi są aseksualne


@Tarec: nie
@SweterWPaski: Ona też "chciała" zwrócić uwagę na zbrodniczy reżim i prześladowania w swoim kraju poprzez świecenie cyckami i darcie japy przed kamerami?

Robienie z ważnej sprawy durnego performance'u jest zwyczajnie głupie i szkodliwe. Babeczka stała się pośmiewiskiem i nikt poza lewicowcami i pokrewnymi 'artystami' tudzież aktywistami nie traktuje jej poważnie.

To tak #!$%@?ąc od "sztuki" i tego czym ona jest lub nie.
jakaś łaska przemawiała bez stanika co spowodowało wielkie poruszenie w świecie prawicy i polskości


@girlsjustwannahavefun: To rzecznik Lewicy się przywaliła o to. To tak z jak rowerami w Radiu Erewań: Nie w Petersburgu, ale w Moskwie i nie rozdają, tylko kradną. Większość śmiała się tylko z jej durnego zachowania.
a to ze wzbudza to instynkty męskie to ma być jej provlem? Myśle, ze nie.


@girlsjustwannahavefun: Czyli wolno chodzić z penisem na wierzchu, bo jeśli wzbudzi reakcję to będzie to twój problem. Dobrze rozumiem?
Powtórzę się: to, że twoim zdaniem piersi są aseksualne nie ma znaczenia dla debaty o publicznych granicach seksualności. Społeczeństwo uważa kobiece piersi za erogenne, męskich nie. I to społeczeństwo czuje niesmak, gdy zestawia się seksualność z poważnymi
@kontonr77: nie, ponieważ jej piersi nie wywołują u mnie obrzydzenia. Większość kobiet je posiada. Ba, oglądając to nie zwrocilam uwagi na to nawet.


Ja posiadam penisa jak większość mężczyzn i czy to znaczy, że mam nim imponować publicznie podczas wzwodu?
@Wolfman91: Nie, ale wygoogluj sobie chociażby Spirit Cooking.
Kilkukrotnie pojawiała się w młodości w performancach nago, ale nie miało to związku z polityką.
Mimo, że uważana jest za najwybitniejszą artystkę tworząca performance, osoby niezwiązane ze sztuką i tak ją krytykują. Kluczem jest to, że tacy ludzie nie rozumieją idei tego typu przedstawień. Dla nich wszystko sprowadza się do pasty ze srającym psem. Krzyk akurat jest idealnym narzędziem do ukazania strachu i
@girlsjustwannahavefun: hejka, chętnie też dowiedziałbym się czy jkm w slipkach + wiagra by Ci przeszkadzał? Może być priv. ;)
Poza tym też nie zwróciłem uwagi na te sutki, czy ubiór. Całe zamieszanie jest dla mnie bardzo dziwne i jak czytam niektóre komentarze, to wydaje mi się, że albo siedzą tu starzy janusze, albo serio nie ma zmian w młodszym pokoleniu.
Mimo, że uważana jest za najwybitniejszą artystkę tworząca performance, osoby niezwiązane ze sztuką i tak ją krytykują.


@SweterWPaski: Jak ktoś jest niezwiązany ze sztuką, to automatycznie nie ma prawa do krytyki czy co? ;)

Artysta zawsze może usprawiedliwić swój kiepski performance tym, że ktoś go "nie zrozumiał". Zupełnie #!$%@?ąc od tego co myślę na temat artystki którą wspominasz.

Krzyk akurat jest idealnym narzędziem do ukazania strachu i bezsilności - a o