Wpis z mikrobloga

@proofd12: Jak nie chcę oglądać zmodowanej postaci to tych modów nie wgrywam (albo moduję jak nie chcę patrzeć na grę w oryginale). Tak samo jak nie chcę czytać takich wysrywów młodego komucha, który próbuje mi wmówić jak powinienem myśleć, to też mam prawo dać go na czarno/zablokować- proste xD
Niech dalej sobie walczy o swoje prawa odbierając mi moje. Jak kiedyś przypadkowo się potknie o logikę, to może zrozumie związek
  • Odpowiedz
@proofd12: Ja bym zbanował/wymazał całą popkulturę od dzisiejszych czasów wstecz i przepuszczał każdą nową sztukę przez cenzora tak jak w korei płn, żeby ludzie nie mogli patrzeć na kulturę swoim okiem xD
Przykre jest to, że osoba kreująca się na twórcę, tworząca materiały wideo próbuje walczyć z czymś co pozwoliło mu być tu gdzie teraz jest. Sztuka charakteryzowała się kontrowersją, wolnością i rozwijała się dlatego bo ktoś cały czas przesuwał
  • Odpowiedz
@ironlelele: I mają prawo robić taką postać, tak samo jak moderzy powinni mieć prawo robić mod, który trafi do (jak Ty to mówisz) stulejarzy.
Kiedyś w gta sa zamieniłem CJ'a na pudziana i na wiele innych postaci, żeby było śmiesznie. Wyobraź sobie, że wyskakuje teraz taki sitek i wmawia mi, że to rasistowskie bo główna postać była czarna i moderzy nie powinni tworzyć moda, który zamienia CJa na pudziana xD
  • Odpowiedz