Wpis z mikrobloga

@mnik1: Powtórzę swoją wypowiedź spod innego wątku:
Od 3 dni wykop zasrany informacjami jakoby Mentzen był zaorany równo z ziemią przez Stanowskiego. Postanowiłem więc nadrobić i samemu zweryfikowac czy faktycznie jest jak jest. Przewijają się się tu dwa główne tematy:
1) "Nie obniży podatków!!!!". Przecież to zwykłe kłamstwo - wyraźnie powiedział że nie da się od razu obniżyć, najpierw trzeba uprościć, potem obiżyć koszty a na końcu można obiżać podatki. Dla
akceptacja lewicy na pstrym koniu jeździ

@MikiGRU: Raz – OP mówił o lewicy, nie Neuropie. Jak nie bez racji zauważył wybitny wykopowy komentator prawicowy @WilhelmNeuropek, przytłaczającą większością pośród neuropejczyków to centrowi liberałowie. Dwa – skoro sugerujesz, że łaska lewicy na pstrym koniu jeździ, to na pewno nie będziesz miał kłopotów ze wskazaniem tak z dziesięciu zachwytów nad Kapelą pochodzących z Wykopu tak, dajmy hojnie, z ostatnich sześciu miesięcy sprzed
@mnik1: Wy w tej neuropie macie jakieś urojenia? :)
Ja raczej widziałem posty, że znowu padały pytania o wypowiedzi Korwina sprzed lat. Mentzen wypadl mocno średnio ale czy po każdym ośmieszający lewicę występie będziecie pisać o Konfederacji? Już nawet argumentów nie starcza, żeby merytorycznie obronić Wasze pomysły / wymysły polityczne tylko po każdej kompromitacji ludzi Lewicy jest "ale Konfederacja..."?
@Villard nie będę grać w twoje gierki i nie będziesz mi ustalał co mam mówić

"Akceptacja lewicy" odnosi się do tego że mało kto z lewicy źle się odnosił w stosunku do jego zachowań, pomimo wielu dziwnych akcji wczesniej. Teraz gdy zbłaźnił się w obliczu szerszej widowni został wypchnięty z lewicy jako trendowaty pomimo tego że jego poglądy są wciąż tożsame z lewicą.

Z tego co wiem to publikuje artykuły w krytyce
Z tego co wiem to publikuje artykuły w krytyce politycznej która ma nawet zakładkę lewica (zdjęcie niżej). Także ten pan w pewien sposób kształtuje zdanie części ludzi na lewicy (fb 130000 obserwujących) a co dopiero mówić o akceptacji.


@MikiGRU: no okej, ale teraz znajdź wpisy neuropy propsujące Kapelę. Nie zasłaniaj się posiadaniem lepszych opcji na spędzenie czasu, bo już sporo czasu poświęciłeś na dyskusję i tutaj i śmiem twierdzić, że w
@mnik1: Wcześniej się nim ani trochę nie interesowałem, ot słyszałem że ktoś taki istnieje i tyle. Jak obejrzałem dzisiaj ze 2 minuty tego hejtparku to się za głowę złapałem co to za człowiek.