Wpis z mikrobloga

W ciągu tygodnia Stanowski zrobił chyba dwa najlepsze Hejtparki ever. Tydzień temu zaorał, zasiał zebrał i sprzdał na wolnym rynku tzw. "wolnościowca", a jak się okazało zwyczajnego szura prawaka Mencena, dzisiaj to samo zrobił z jeszcze bardziej odklejonym (ale przynajmniej otwarcie się do tego przyznającym) szurem lewakiem Jasiem Kapelą.

Choć w zasadzie to Stanowski tylko zadawał pytania i po prostu cierpliwie czekał, a obaj pacjenci sami dokonali spektakularnego mentalnego samogwałtu na wizji ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #bekazlewactwa #bekazprawakow #stanowski #kanalsportowy #hejtpark #polityka
  • 21
@korni007: No faktycznie, dokładnie dwa dni temu 25.05. Moja pomyłka w datach całkowicie usprawiedliwia twój uzasadniony atak personalny i jednocześnie absolutnie dyskwalifikuje całość mojego wywodu.

Uważasz że powinienem skasować cały wpis i spalić się ze wstydu, czy jednak zostawić go tutaj z twoim światłym komentarzem, tak abyś na starość mógł pokazywać swoim wnukom jak epicko zaorałeś debila?
@AshtarPL: Wtedy kiedy tłumaczył, że wcale nie jest populistą dlatego uczy członków swojej partii prawackiego populizmu żeby zdobywać głosy debili (o "5 konfederacji"),

Wtedy kiedy masakrował program gospodarczy Konfederacji (o tym że podatków, np PITu, czy akcyzy nie da się za bardzo obniżyć).

Wtedy kiedy w imię swojego fundamentalizmu religijnego tłumaczył że kobiety muszą rodzić ciężko i nieuleczalnie chore dzieci, a jednocześnie usprawiedliwiał wypowiedzi Korwina o zamykaniu tych samych dzieci w
@running:
1. Gdyby nie powiedział tego co powiedział w 5 konfederacji to zasięg byłby 100 krotnie niższy. Debile to właśnie ci co usłyszeli dzięki temu i wzięli to na serio.
2. Nie da się obniżyć, nie ma takiej możliwości żeby zrobić to z dnia na dzień. Zobacz mapę wydatków etc.
Owszem można by z dnia na dzień usunąć wszystkie zasiłki, zapomogi, usunąć 500+ ale to byłby ostatni dzień rządów tej partii.
@AshtarPL:
1. Aha czyli kłamie dla zasięgów tak? Nie no #!$%@? postawa godna podziwu.
2. To dlaczego to są główne postulaty Konfederacji? Na facebooku co chwila grafiki o zniesieniu PITu, paliwo za 3 zł. Jak się nie da, to po #!$%@? to wrzucają?
3. Argumentuje to swoją religią, której inni mogą nie wyznawać.
4. Hahahahahahaha to żeś dał kontrargument.
5. Chyba logiczne, że jeśli społeczeństwo będzie bardziej akceptować osoby homoseksualne, to
@teewhou:
1. Nie? Kolejny jakiś inteligenty inaczej? Słuchałeś co dalej powiedział?
2. Jak się nie da? Da się tylko nie od razu przecież żadna partia która doszła do władzy nie zrealizowała swojego programu w jeden dzień. Była jakaś partia która doszła do władzy i zrealizowała w pełni swój program?
5. Chyba logiczne że to jaki jestem to jest moja sprawa i nie muszę o tym mówić na prawo i lewo? Lewica
@running: odniose sie tylko do podatkow bo albo starasz sie krecic fikolki, albo nie zrozumiales.
Powiedzial, ze nie da sie z dnia na dzien obnizyc podatkow bez ciecia socjalu ale mozna je najpierw UPROSCIC, a nastepnie OBNIZYC.
@AshtarPL:
1. Niestety nie zdajesz sobie sprawy, że większość wyborców Konfederacji jednak wierzy w te brednie i nie wie, że to bait dla zasięgów.
2. Żadna partia polityczna nie postuluje zmian gospodarczych, które wymagałyby dosłownie kilkudziesięciu lat u władzy (o tym też wspominał Mentzen).
5. Mógłbyś mi podesłać tą legendarną ustawę? Niestety po wpisaniu w Google "Konfederacja ustawa związki partnerskie" nic mi nie wyskakuje - pewnie dlatego, że czegoś takiego nie
. Gdyby nie powiedział tego co powiedział w 5 konfederacji to zasięg byłby 100 krotnie niższy.

@AshtarPL: Ok, czyli nie przeszkadza ci że Mentzen to cynik, który dla swoich cynicznych interesów politycznych jest skłonny np podjudzać jedne grupy ludzi przeciwko drugim. Ja nawet wiem dlaczego, potencjalne wyjaśnienie można znaleźć na końcu mojej długiej wypowiedzi.

Debile to właśnie ci co usłyszeli dzięki temu i wzięli to na serio.

Przykro mi, ale z
@93michu93: W sumie do tego o podatkach odniosłem się w mojej odpowiedzi do pacjenta @AshtarPL. TLDR: to nie ja wpisywałem 0%PIT do programu Konfederacji, więc albo Mentzen robiąc to był debilem albo cynicznym populistą (ja obstawiam to drugie).
Wyjaśniam też że (IMHO) PIT da się jednak zlikwidować i czym zastąpić utratę wpływów.
@running: gdzies liczylem likwidacje PITu na wypoku i zeby zniesc pit od jutra to musisz zabrac 500+ i te 13ste i 14ste emerytury. Mentzen debilem nie jest, cynikiem na pewno. Ale jesli komus z tego chlewa znanego sejmem mialbym zaufac w kwestii podatkow czy nawet szeroko pojetej ekonomii to jedyna mozliwosc jaka widze to Slawek
@93michu93: O, i dziękuję za merytoryczne kontrargumenty. Wreszcie, na tle innych moich oponentów. Piona Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

gdzies liczylem likwidacje PITu na wypoku i zeby zniesc pit od jutra to musisz zabrac 500+ i te 13ste i 14ste emerytury.

@93michu93: Albo wprowadzić lub nieco podwyższyć inne podatki. Kilka przykładów podałem. Uważam że każdy z nich będzie sumarycznie