Wpis z mikrobloga

W ciągu tygodnia Stanowski zrobił chyba dwa najlepsze Hejtparki ever. Tydzień temu zaorał, zasiał zebrał i sprzdał na wolnym rynku tzw. "wolnościowca", a jak się okazało zwyczajnego szura prawaka Mencena, dzisiaj to samo zrobił z jeszcze bardziej odklejonym (ale przynajmniej otwarcie się do tego przyznającym) szurem lewakiem Jasiem Kapelą.

Choć w zasadzie to Stanowski tylko zadawał pytania i po prostu cierpliwie czekał, a obaj pacjenci sami dokonali spektakularnego mentalnego samogwałtu na wizji ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #bekazlewactwa #bekazprawakow #stanowski #kanalsportowy #hejtpark #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
1) Sławek nie jest posłem, ale to czepianie się słówek.


@running: to prawda, moglem troche inaczej to napisac ale wiadomo jaki Mentzen ma wplyw na wizje ekonomiczne Konfy.

2 ) Ja jednak uważam że nie można nikomu i Sławek, mimo że bardzo słusznie prawi o konieczności uproszczenia podatków itd. potrafi się merytorycznie spierać z Gwiazdowskim o zasadności lub nie innych modeli opodatkowania, to niestety w takich chwilach szczerości jak ta sprzed kilku dni pokazuje, że on i Konfederacja to tacy sami populiści jak PO PiS i reszta chlewa zwangeo sejmem. Tak po prostu.

Jednocześnie alternatyw nie ma a ina kogoś głosować trzeba. I jakieś mniejsze zło wybrać. Smutne to, tak serio. Mam żal do Sławka że zamiast skupiać się na budowaniu jakiegoś rozsądnego bloku skupionego wokół sensownego programu gospodarczego idzie w populistyczne bujdy w które sam nie wierzy tylko po to żeby realizować fanatyczne szurskie bujdy w które
  • Odpowiedz