Wpis z mikrobloga

@kapi9: @MechanikIMIR: @Kierowca_audi: @ChickenDriver: @Cointreau:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

najlepszy sposób podał

Jest na to prosty sposób, otóż jak naklejasz naklejkę to pierwsze naklejenie robisz na swoją bluzę/koszulkę/spodnie (żeby zgarnąć trochę fafołków, osłabić klej) a dopiero potem na szybę. Naklejka trzyma mocno, ale odkleja się ją 10000x łatwiej.

Idealnie sprawdza się ze wszelkimi winietami itd.


@blunch:

a tak poza tym, to:
PanKracy582 - @kapi9: @MechanikIMIR: @Kierowca_audi: @ChickenDriver: @Cointreau: 
xD...

źródło: comment_1622122087SExdqiv7DAXvDKKVCIfXBH.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@banan11: @ChickenDriver: Jest na to prosty sposób, otóż jak naklejasz naklejkę to pierwsze naklejenie robisz na swoją bluzę/koszulkę/spodnie (żeby zgarnąć trochę fafołków, osłabić klej) a dopiero potem na szybę. Naklejka trzyma mocno, ale odkleja się ją 10000x łatwiej.


Idealnie sprawdza się ze wszelkimi winietami itd.

@blunch: ja zrobiłem tak, że nakleiłem odrobinę większy kawałek folii na szybę i dopiero na tą folię naklejkę z rejestracją
@banan11 aż dopytam mojego speca jak to u mnie zrobił. Szyba poszła na amen, zamówiłem nową którą zamontował i jest z naklejką. Nie zastanawiałem się nad tym do tej pory.
@kapi9: @MechanikIMIR: @MojWlasciciel: @l-l-l-l: @Cointreau: @ChickenDriver: @masqu88: @droid43210: @Kierowca_audi: @SzubiDubiDu: @dr3vil: @Krzyshake: @PanKracy582: @Wierzbak: @Canoodle: @paww: @loginna:
Na szczęście słońce zaczęło świecić, podkręciłem ogrzewanie i nie nie powiem, że chciała się poddać łatwo. Twarda sztuka z niej, na dodatek przyklejona tak blisko deski, że paluchami nie szło dostać. Ostatecznie zestaw ze zdjęcia dał radę. Dzięki
banan11 - @kapi9: @MechanikIMIR: @MojWlasciciel: @l-l-l-l: @Cointreau: @ChickenDriver...

źródło: comment_1622127140xQJo4m6JtSqxOQwJx3rvXi.jpg

Pobierz
...co nie zmienia faktu, że ten co wymyślił te naklejki powinien być batożony w piekle przez tych, którzy musieli odklejać to ustrojstwo.


@banan11:
planowo tego się nie odkleja ¯\_(ツ)_/¯

gratki za dodanie sobie roboty, ja w minutę pozbywam się dowolnej naklejki z szyby + umycie płynem xD