Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? cebulactwo Polaków, którzy nazywają samochody na LPG wiochą. I co z tego, że samochód na gaz? Bo ktoś woli oszczędzać znaczne sumy na stacji benzynowej, i dlatego? Tak jak tutaj filmik, gdzie montowana jest instalacja LPG do Porsche Cayenne, w komentarzach pełna kultura, oczywiście tylko cebulaki już wyzywają od idiotów: przeczytajcie 3 najnowsze komentarze pod filmem ¯\( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=ifDtBhP65O8
#bekazpodludzi #lpg #samochody #motoryzacja #oswiadczenie
  • 36
  • Odpowiedz
@Pawci0o: benzyna 5.30, LPG 2.40 - prosta kalkulacja. Wiadomo że to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już pol roku temu zdecydowałem, że do kolejnej fury wrzucam podtlenek zapalniczki i jestem w trakcie realizacji.
  • Odpowiedz
@Pawci0o: Najbardziej mnie bawi, że LPG najczęściej hejtują ludzie, którzy jeżdżą jakimś gównowozem typu Corsa 1,4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie słyszałem, żeby ktoś jeżdżący jakimś zwykłym, w miarę nowym autem z silnikiem większym niż 2,5l twierdził, że LPG to gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawostka: Pudzian miał lub nadal posiada Hummera w gazie, a jakoś nie widać, żeby narzekał na brak pieniędzy.
Widać, kto dorabiał się od zera, umie szanować pieniądze:
  • Odpowiedz
@Pawci0o: a, przepraszam, na studiach poznałem gościa, który miał Focusa ST i mówił, że go nie zagazuje, bo gaz jest do kuchenek. Problem był taki, że jeździł na studia albo z kimś, albo busem, bo szkoda mu było kasy na jeżdżenie Focusem XD
  • Odpowiedz
@Pawci0o: zależy gdzie poruszysz temat LPG. Jestem na kilku grupkach BMW (po 2010 r.) i grupie Alfy Giulii/Stelvio. Kiedy na tej pierwszej ktoś zapyta to od razu śmiechy chichy jak Cię nie stać na utrzymanie auta (40-70 tys. xd) to lepiej kup coś innego. W przypadku Alfy (90-250 tys.) normalna rzeczowa dyskusja ;)
  • Odpowiedz
Sama jeździłam cayenne turbo s w lpg, super sprawa xD praktycznie dwie instalacje zamontowane xD zero różnicy w pracy auta, poza tym ze 100 km kosztowało jak w kompakcie xD
  • Odpowiedz
@Pawci0o: Mam auto za ponad 100k i LPG założone - nie widzę problemu. Przestań zwracać uwagę na to co inni mówią, Pudzian dobrze powiedział. Tobie ma być dobrze.
  • Odpowiedz
@Pawci0o: Szczerze? Mi się to gryzie - niby Porsche ale jednak w LPG.

Tak jak mam w dupie Punto w gazie tak do Porsche bym gazu nie wstawił. Lałbym Vervę 100 oktanów i #!$%@?ł.

Tak jak zresztą robię i teraz XD Tylko nie w Porsche.
  • Odpowiedz
@Pawci0o: bo to jest debilizm z którego można sie śmiać, sam jesteś cebulakiem który myśli że LPG to remedium na wszystko i zbeszcześciłbyś jakąś furę montażem podtlenku

Cayenne może kosztować z 500k z serwisem i ubezpieczeniem to eksploatacja może oscylować w okolicach >70k na rok jazdy. Jak to sie ma do oszczędności z LPG?

LPG nawet po 100kkm da tutaj tyle co nic xD jak chce ktoś oszczędzić to wziąłby jedną
  • Odpowiedz
LPG nawet po 100kkm da tutaj tyle co nic xD


@Lethal_Jelly: Nie wiem ile pali porszak, ale w mojej furze to oszczędność jakiś 40%. Skoro po 100 000 km, przy spalaniu powiedzmy 15l/100, mamy 78 000 zł za bene, oznacza to oszczędność 31 200 zł. To jakieś 10% wartości auto. To naprawdę tak mało?
  • Odpowiedz
@pwone: a gdzie koszt benzyny i instalacji LPG? to co będziesz sobie wypruwał flaki żeby tankować LPG mieć mniejszy zasięg i oszczędzać a ostatecznie zarobisz na jeden pakiet stylistyczny do tego auta...

poprzeczka gdzie LPG się opyla jest stanowczo przeciągana w złą stronę przez fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja przez cały okres użytkowania pojazdu od wyjazdu z salonu do sprzedaży przepaliłem beny za 7000zł, a pytania
  • Odpowiedz