Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób w pełni zaszczepionych lub takich którzy wkrótce zaszczepieni będą.

Czy planujecie dalej nosić maski w pomieszczeniach zamkniętych? Jeśli tak to dlaczego? Skoro jesteście zaszczepieni to ryzyko rozwinięcia choroby jest minimalne, jeśli dodamy do tego okres letni i wygasającą epidemię to wynosi ono praktycznie 0 więc nie musicie się martwić że kogoś zarazicie. Zresztą, grupy ryzyka jeśli chciały, to do końca czerwca będą zaszczepione 2 dawką.

Argument "dla świętego spokoju" też do mnie nie trafia, bo już teraz widać że wiele osób masek w sklepach nie nosi a obsługa nie zwraca na to uwagi.

#koronawirus #szczepienia
  • 18
Argument "dla świętego spokoju" też do mnie nie trafia, bo już teraz widać że wiele osób masek w sklepach nie nosi a obsługa nie zwraca na to uwagi.


@Chuseok: ja od 5 lat przechodzę co sezon grypę, bywało że jesienią oraz wiosną
przez maseczki stare dziady cherlające na lewo i prawo nie siały w 2020/21 tak zarazą a i sam mając "jednorazówkę" mimo wszystko coś tam zatrzymywała

co prawda argument nieco
To znaczy jacy?


@Chuseok: no tacy, co później się zastanawiają nad tym do tego stopnia, żeby zadawać to pytanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Musi to mocno zastanawiać. W sumie mnie to wali jak kto się ubiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chuseok: tak. Ryj zaslaniam od 2016 roku bo moge ( ͡° ͜ʖ ͡°) i poki ktos mi nie mowil ze mam odslonic twarz (banki np) mialem zasloniete. Dlaczego? "bo moge" i w mysl zasady "co nie jest zabronione jest dozwolone". Wiec tak. Bede, caly rok jak od 5 lat.