Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mirki, potrzebuję waszej pomocy.


Moja różowa od dwóch lat poszukuje pracy jako psycholog we Wrocławiu. Na początku pandemii pracowała na linii wsparcia, jednak projekt po niecałym pół roku został porzucony. Robiła płatny staż, udziela się wolontaryjnie jako psycholog, jednak nigdzie nie chcą jej zatrudnić bo nie ma doświadczenia.
Wpadła na pomysł żeby zrobić szkołe psychoterapii i otworzyć swój gabinet. Zajebisty pomysł, nie? No właśnie #!$%@? nie, bo chętnych do tej szkoły jest tyle, że jej aplikacja została odrzucona ze względu na brak doświadczenia.
Doszła do momentu, że chce to rzucić w cholere, bo nie widzi już szansy, że może się udać. Nie chcę, żeby to robiła, bo wiem jak to jest porzucić coś co chciało się robić od dawna i zająć się czymkolwiek, bo trzeba zarabiać hajs.
Jeżeli ktoś wie o jakiejś pracy dla psychologa, gdzie nie potrzebują doświadczenia, albo mogą przymknąć na to oko we Wrocławiu albo zdalnie, proszę, dajcie mi znać. Jakakolwiek praca, jakakolwiek płaca, jakikolwiek wymiar godzin.

Dziewczyna jest pracowita i uwielbia się uczyć, więc jakiekolwiek braki jest w stanie w moment nadrobić.
Jeżeli ktoś ma jakieś porady odnośnie pracy czy czegokolwiek innego, chętnie wszystko przyjmę.

Ze swojej strony mogę zaoferować jakąkolwiek pomoc. Podwózka, pomoc przy przeprowadzce, wyjście na piwo. Po prostu nazwij to i zobaczymy co da się zrobić!

#praca #psychologia #psycholog #terapia #psychoterapia #wroclaw #mirkopomusz
  • 14
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rouli: No właśnie to jest chore w tej branży. Same fajne ogłoszenia pojawiają się na kilka dni i znikają. Domyślam się, że są tam tylko dla picu.
Co do betonu, to najpierw ogarnij czy podłoga co wytrzyma, to wniosę :D
  • Odpowiedz
@Jarem12:
Ostatnio wisialo ogloszenie dla psychologa do strazy pozarnej wiec moze niech tam sprobuje?
Jesli nie to moze Sluzba Wiezienna lub podyplomowka z Transportu i potem badania psychotechniczne kierowcow?
  • Odpowiedz
jako psycholog


@Jarem12: to jest tak ogólne powiedzenie jak to że ja chce zostać informatykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakiego doświadczenia potrzebuje? dzieci, dorośli, interwencja, badania, testy, zajecia, diagnoza..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarem12: mój różowy jest psychologiem, już trochę doświadczenia ma i powiem tak: we Wrocławiu ciężko znaleźć dobrą pracę w jej zawodzie, bo konkurencja jest ogromna. Tak naprawdę tylko psychoterapia gwarantuje pracę. Chyba najłatwiej będzie znaleźć pracę poza Wrocławiem xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kacpi83: Dziena!
@carlos6: Budżetówka jest ciężka bardzo do wbicia się. Próbowała już nie raz.
@Wychwalany: Dorośli, najlepiej doświadczenie kliniczne. Żeby mieć szanse dostać się do szkoły w przyszłym roku.
@prnppp: próbowała się dostać do pracy pod Wrocławiem. Niestety z marnym skutkiem
  • Odpowiedz
@Jarem12: Niech próbuje dalej dostać się do szkoły psychoterapii. Zjazdy są weekendowe, więc można to pogodzić z pracą i niekoniecznie Wrocław (pytanie jeszcze jaki nurt terapii). Tylko to są dodatkowe 4 lata nauki + 30-40k PLN. W czasie szkolenia (bodajże od 2 roku) można już przyjmować pacjentów i nie tylko prywatnie, bo NFZ również uznaje taką osobę jako terapeutę. Nadal pozostaje jednak kwestia doświadczenia - niektóre szkoły będą miały większe lub
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wychwalany: No wiem. Jako że znajomości brak, to pytam Wykop.
@amcitizen: Z tego co wiem, to we Wrocławiu tylko SWPS ma szkołe poznawczo-behawioralną. Hajs to pół biedy, zawsze się jakoś ogarnie. Problem w tym, że nie wiadomo czy w przyszłym roku się dostanie, a opcji na zwiększenie swoich szans jest niewiele
  • Odpowiedz