Wpis z mikrobloga

@Koniec_przegrywania: taaa, czasami jak sobie robimy zarcie to patrze z niedowierzaniem ile ona moze zjesc, o gastro juz nie wspominajac. Odpowiednio dobrane skladniki w diecie robią robote. Z tego co widze, dopiero po roku nauczyla sie sama skladac dania. Do tej pory korzystala z jakichs kalkulatorow i stron z opisami kalorii.
Do tej pory sie smieje z niektorych dziewczyn jak potrafia byc na "specjalnej" diecie i jedza listek rukoli na sniadanie
@wielbiciel_dzemu_truskawkowego: Zajelo Jej rok, ale z jakim skutkiem :) Mi dalej zdarza sie skorzystac z kalkulatora jezeli zjem cos "innego".
Jasne, tak samo moj znajomek z pracy. Zjadl 300g kiełków mowiac, ze bedzie sie odchudzac. Szkoda tylko, ze po 2h odpalił pierwszego kebsa, a kolejne dwa wzial sobie do domciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak można nie schudnąć na keto?


@Loob77: Ja zrzuciłem kilka kilo na początku (woda + potem jeszcze coś tam) i stoję na wadze. Ale w sumie jem chyba za dużo białka - lubię mięsko :P I nie liczę niczego, bo mnie to irytowało... Da się :P
No ale wciąż czuję się lepiej niż było to przed keto, więc dalej dzielnie zapycham żyły cholesterolem (: