Wpis z mikrobloga

Mirki, zbliża się budowa domu i zastanawiamy się z niebieskim

Czy robić dwie sypialnie (po jednej dla mnie i niego czy jedna duza z miejscem do pracy (biurko, komputer). Mamy inne godziny aktywności i on narzeka zawsze, że mu swiece. Więc zaproponowałam, że wybudujemy dwie sypialnie oddzielne, mi się lepiej śpi samemu i w sumie widać tu wiele profitów.

Jak wy byście się na to zapatrywali? Zwłaszcza że zupełnie mamy dwa tryby. Ja nocny a on dzienny, zwłaszcza że pracuje zdalnie w nocy

#zwiazki
jmuhha - Mirki, zbliża się budowa domu i zastanawiamy się z niebieskim

Czy robić d...

źródło: comment_1622096556IAIzJ7Yn3ZcnDCdUB11Fen.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Jedna sypialna 37.0% (1059)
  • Dwie 63.0% (1801)

Oddanych głosów: 2860

  • 104
  • Odpowiedz
@Shatter: Haha, gdy widziałem w powiadomieniach kto mi odpowiada to wiedziałem #!$%@? że będzie głupio.

I oczywiście normlanie bym odpowiedział, ale tobie to szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@jmuhha: 1 sypialnia i kazdy swoje biuro, nie wyobrazam sobie nie miec w domu biura osobnego a miec je np w sypialni. Jak pracujesz z domu, to trzeba miec w nim osobne pomieszczenie na biuro i tyle.
  • Odpowiedz
W sypialni się śpi i tylko śpi (ewentualnie seks uprawia). Tam nie ma być biurka, komputera, TV. Nic.


@M_xxx: to jest jakieś prawo? Bo śmierdzi wysrywem. Czemu w sypialni miałoby nie być tv? A jak ktoś lubi sobie coś przed snem obejrzeć i nie chce z klejacymi oczami czlapac do łóżka/przysypiać na kanapie?

zaproponowałam

mi się lepiej
  • Odpowiedz