Wpis z mikrobloga

Mirki, zbliża się budowa domu i zastanawiamy się z niebieskim

Czy robić dwie sypialnie (po jednej dla mnie i niego czy jedna duza z miejscem do pracy (biurko, komputer). Mamy inne godziny aktywności i on narzeka zawsze, że mu swiece. Więc zaproponowałam, że wybudujemy dwie sypialnie oddzielne, mi się lepiej śpi samemu i w sumie widać tu wiele profitów.

Jak wy byście się na to zapatrywali? Zwłaszcza że zupełnie mamy dwa tryby. Ja nocny a on dzienny, zwłaszcza że pracuje zdalnie w nocy

#zwiazki
jmuhha - Mirki, zbliża się budowa domu i zastanawiamy się z niebieskim

Czy robić d...

źródło: comment_1622096556IAIzJ7Yn3ZcnDCdUB11Fen.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Jedna sypialna 37.0% (1059)
  • Dwie 63.0% (1801)

Oddanych głosów: 2860

  • 104
  • Odpowiedz
@jmuhha: znam kilka związków które śpią oddzielnie. Nie wiem jak w domu, ale przy ludziach zachowują się raczej jak współlokatorzy niż jak para. W sumie nie wiem czy to przyczyna czy skutek
  • Odpowiedz
@jmuhha: weź się z nim rozwiedz, Po co mu zatruwasz życie i dajesz złudzenie? Nie chcesz z nim spać, lubisz sama siebie to po #!$%@? ci on? Daj chłopakowi spokój niech sobie znajdzie kogoś kto będzie chciał z nim spać nawet za cene świecenia w nocy. Jak już takie pytania zadajesz i chcesz 2 sypialnie to tylko rozwód. On ci jest potrzebny teraz tylko do kredytu.
  • Odpowiedz
Więc zaproponowałam, że wybudujemy dwie sypialnie oddzielne, mi się lepiej śpi samemu i w sumie widać tu wiele profitów.


@jmuhha: xD daję 80% że to zarzutka, ale #!$%@?.

W każdym razie, jeżeli sama nie wpadłaś na to, żeby zrobić po prostu oddzielnie sypialnię i biuro, tylko od razu #!$%@?łaś z pomysłem zrobienia oddzielnych sypialni, to Twój facet popełnia ogromny błąd planując z Tobą cokolwiek xD
  • Odpowiedz
@jmuhha a moze zmiana koncepcji - wspolna sypialnia i osobny pokoj na biuro? My z niebieskim tak mamy, i dzięki temu jak on chce pograć na kompie do 2 w nocy to mnie nie wkurza, a tez mozna sobie zrobic w coagu6dnia drzemkę i drugie nie musi byc cicho jak mysz pod miotłą
  • Odpowiedz
@jmuhha: po co dwie sypialnie? skoro pracujecie o roznych porach to jedno wstaje w drugie kladzie sie spac. Do tego osobny pokój do pracy, tak zeby sobie wzjamenie nie przeszkadzac :)
  • Odpowiedz
@jmuhha: słuchaj mnie uważnie dwie sypialnie jedno biuro dwie kuchnie i sranie na dworze to jedyna sensowna opcja, i nie bierz żadnej pompy ciepła rachunki cię zjedzą
  • Odpowiedz
@jmuhha: dobra to może ja jestem dziwny, ale różnica jest całkiem spora, ja ze swoją już niedługo żoną nie unikam kontaktu publicznie, a ze współlokatorkami nigdy za rękę nie chodziłem. Nie mówię przecie o całowaniu i obmacywaniu non stop
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: najlepsze małżeństwo jakie znam, 30 lat razem - śpią osobno. Dlaczego? Bo mąż chrapie. Wyobraź sobie frustrację, jaką musi czuć żona, która przez męża nie może się wyspać. Potem nieświadomie się przez cały dzień na nim wyładowuje. Prosta droga do rozwodu.
A tak? Każdy śpi jak chce i kiedy chce.
Ja np. mam dwie osobne kołdry w łóżku i nie ma #!$%@?, że druga strona zabiera.
  • Odpowiedz