Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie zatrudnienia B2B.
Podpisałem kontrakt z pracodawcą tydzień temu. Ogólnie dostałem dużo lepszą ofertę u kogo innego i chcę wypowiedzieć tą umowę.
Jednak nie wiem od kiedy liczy się miesięczne wypowiedzenie, czy od dzisiaj jeśli ja dziś wypowiem czy od 01.07 bo od tej daty umowa zostaje zawarta.
#b2b #programista15k #programowanie
Filipek50 - Mam pytanie odnośnie zatrudnienia B2B.
Podpisałem kontrakt z pracodawcą ...

źródło: comment_16220955452IpTQ82NOv5yJTXdLmwK1H.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filipek50: Nie, wypowiedzenie od ostatniego dnia miesiaca to UOP, tutaj walisz miesiac kalendarzowy od rzucenia kwitow. Np ja tak zrobilem wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Filipek50: To jakis potworek jest, wyglada na to ze 1)faktycznie wypo jest tutaj jak na uop 2) jezeli teraz dla nich pracujesz to mozesz wypoiwedziec umowe wedlug obecnej umowy.3) mozesz wypowiedziec te przyszla unowe teraz4) nikt cie na sile trzymac nie bedzie raczej, a jak bedzie to zasugeruj ze moze ie zaryzykowac sprawdzenie czy umowa nie powinna byc uop w sadzie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
otworek jest, wyglada na to ze 1)faktycznie wypo jest tutaj jak na uop


@fiir: Nie pracuje u nich ,tylko podpisałem taką umowę i teraz chce się wymiksować bez pracowania przez miesiąc dla nich.
  • Odpowiedz
Jak nie masz wymaganej ilosci godzin i nie pozwola wypowiedziec to powiedz ze wypowiadasz i tyle, w okresie wypowiedzenia jak ci zmusza to wyznacz ze jestes dostepny 3h /tydz w soboty tylko
  • Odpowiedz