Wpis z mikrobloga

@Ponury_Dewiant: Słuchajcie bo ja na prawdę nie rozumiem. Czemu wam przeszkadza to, jak ktoś wygląda albo to, że chce żeby w jakiś konkretny sposób się do niego zwracać? XD Czy to jest jakiś syndrom oblężonej twierdzy czy może wasza męskość/kobiecość na tym jakoś bardzo cierpi? Czy wywiera to JAKIKOLWIEK wpływ na wasze życie codzienne? XD
Ja rozumiem że fajnie jest razem z innymi bordo #!$%@? wspólnie sobie radośnie #!$%@?ć kindybałę
  • Odpowiedz
Zaprzeczenie czyjejś identyfikacji płciowej ma tyle samo sensu, co zaprzeczanie czyjemuś kolorowi oczu.


@AutomatDoLodow: Jedna osoba w dodatku z najwyraźniej problemami psychicznymi nie może zmieniać j. polskiego, tworzyć do tego radę i narzucać to całemu społeczeństwu. To jest chore.
  • Odpowiedz
@AutomatDoLodow: Bardzo pięknie, tylko te typy płci to nie mix&match. Inna płeć chromosomalna u osoby, u której wszystkie inne cechy są spójne nie oznacza posiadania płci innej niż męska, czy żeńska. Tak samo z interseksualizmem. To jakby powiedzieć, że ludzie nie są stworzeniami dwunożnymi, bo rodzą się ludzie bez kończyn.
  • Odpowiedz
język jest dla ludzi, w dodatku nie jest to choroba psychiczna


@AutomatDoLodow: Dla ludzi, a nie człowieka. Powinno go zmieniać społeczeństwo naturalnie, wtedy jest językiem żywym, a nie narzędziem ideologów. Można się zwracać do tej osoby jak tego sobie życzy, bo tego wymaga kultura, ale nie może narzucać swojego zdania innym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
TAK PO PRAWDZIE


to większość osób co mówi o debilu czy coś to ruskie trolle, bo widać że koleś urodził się z upośledzeniem [asperger i jakiś ni to pies ni to wydra]


no krwa co z tego że typ se wymyślił jakieś określenia, jak nikt go nie będzie akceptować i tak? ja jestem lewakiem ale dla mnie to już jest pier...nie i wciąganie w to nauki jest obrzydliwe, to co oni robią to płeć socjalna i ja mam to wdpie! nie będę się dostosowywać do czyichś widzimisię bo ktoś ma autyzm i czuje się nieszczęśliwy


do
  • Odpowiedz
teraz inni naukowcy usiłują dowodzić mnogości metod identyfikacji płci... pożyjemy, zobaczymy.


@Emigrant1: a Ty masz sensowne argumenty, żeby się im przeciwstawić czy tylko tupiesz nóżką, bo Ci nie pasuje to do światopoglądu?
Skoro czegoś nie rozumiesz, to musi być to bzdura - otóż nie. To nie problem nauki tylko Twój.
  • Odpowiedz