Wpis z mikrobloga

wciąż mniej homoseksualne niż posiadanie herbu Lecha Poznań na awatarze


@knur3000: Ty też nigdy nie będziesz kobietą. Przyjmij to do wiadomości, bo sobie tylko krzywdę zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@knur3000: Nie no, ale serio. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kumam totalnie, że ktoś może się źle czuć we własnym ciele, rozumiem osoby bi, trans, homo, ale to jest dla mnie too much. To nie, że nie toleruję, ale jest to dla mnie jakimś totalnym dziwactwem. :P Języka neutralnego (wut) ani żadnych feminatywów w dzisiejszym tego słowa rozumieniu stosował nie będę. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@skitarii Każda opcja polityczna w miarę ubywania ideowców ze swych szeregów, szuka nowych zwolenników zwykle w niszowych grupach, którzy za przyszłe mgliste poparcie będą się bić do krwi ostatniej.
No właśnie to ty jesteś szurem bo przedstawiłem ci badania naukowe, jaskiniowcu


@AutomatDoLodow: nie, to ty jesteś szurem. Płeć biologiczna oznacza płeć chromosomalną.

To, że komuś z chromosomami XX rosną wąsy, nie oznacza nowej "niebinarnej" płci, tylko zaburzenia hormonalne.

A to, że ktoś o chromosomach XY normalnych hormonach chce sobie uciąć genitalia i każe nazywać kobietą, nie znaczy że jest on kobietą, tylko znaczy że ta osoba jest chora psychicznie.
@AutomatDoLodow:
No spoko. W normalnym przypadku te wszystkie czynniki powinny się ułożyć w dwa warianty. Jak odejście od tego układu spowodowane czynnikiem pasującym do innego wariantu nie pozwala się identyfikować z jednym z nich?