Wpis z mikrobloga

co jest zlego w byciu wierzącym?


To samo co w myśleniu, że kobiety mogą mieć penisy a mężczyźni mogą rodzić.

@bezprzypau: Wiara jest niepoprawna. Nie "politycznie niepoprawna", tylko tak zwyczajnie
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: Glownie problemy wynikaja z tego w jaki sposob spoleczenstwo widzi takie osoby, sam pewnie bym mial problemy gdyby byli ludzie ktorzy mowiliby ze nie jestem czlowiek i najlepiej gdy takich jak ja zagazowac


@AutomatDoLodow: Tylko tutaj mamy przegięcie w drugą stronę. Jestem osobą o liberalnych poglądach i do tej pory uważałam się, że mi bliżej do lgbt niż narodowców(pod względem światopoglądu a nie gospodarki) ale mam wrażenie,
  • Odpowiedz
@ksiec: to chyba idiotka z zaburzeniami hormonalnymi, która nienawidzi "normalnych kobiet". Nikt tak nie znosi "normalnych", "kobiecych" kobiet jak feministki z kompleksami. Ta ewidentnie jest upośledzona fizycznie - ma męskie cechy morfologiczne. Jest do tego dosyć młoda - to silne obciążenie dla młodej kobiety, bo kobiety niestety mocno się porównują, a przecież na rynku matrymonialnym kobiety dużo bardziej rywalizują w kwestii wyglądu (nie spawdzałem, ale zainteresowani pewnie znajdą ile procentowo
  • Odpowiedz