Wpis z mikrobloga

@wewerwe-sdfsdfsdf: Cały czas powtarzam, że on jest teraz w dupie, a Raiola został wyruchany przez Milan. Mogli negocjować wielkie kontrakty, dokąd mieli podkładkę w postaci 8 mln od Milanu. Teraz mają gówno i gdzie by nie poszli, to zostaną wyśmiani. Panie, jakie 12 mln. Daję 6 i ciesz się, że masz robotę xD
Jego oczywiście co drugi klub chętnie by zatrudnił, ale nie na takich warunkach.
@69guziec: Możliwe, ale Szczęsny zarabia duże pieniądze i ma za sobą taki sobie sezon. Nie będzie na pewno rozchwytywany, a nie ma żadnego interesu w przyjmowaniu słabej oferty. Uważam, że jeśli on zostanie, to Gigio nie przyjdzie, więc ławka Wojtkowi raczej nie grozi. Może dyktować warunki.
@brak_profitu: Ale to nie ma znaczenia w tym wypadku.
Milan i jego oferta byli kartą przetargową. Patrzcie, Milan daje nam 8 mln, ale to mało, my chcemy 12. Względnie 10. Plus prowizja, plus to, plus tamto. A teraz? Raiola nie ma kontroferty, przynajmniej nic o niej nie wiadomo. Teraz to Juventus, jeśli jest zainteresowany, może dyktować warunki. I byliby ostatnimi frajerami, gdyby bez gadania zgodzili się na warunki.
@brak_profitu: Wiesz, mnie to interesowało do czasu, kiedy był w tym Milan. Teraz już patrzę z boku i na niczym więcej mi nie zależy. Na etapie potyczki z Milanem nos i tak został utarty, bo oni chcieli odciągnąć decyzję i wierzyli, że Milan będzie czekał. Maldini popsuł te plany.

A dalej to już dla mnie tylko ciekawostka. Maldini swoim ruchem poprawił pozycję negocjacyjną Juventusu. Jeśli nie pojawi się drugi gracz, to
@brak_profitu: Pamiętaj, że jeśli Dolar przyjdzie do Juventusu to nie zostanie "drugim Buffonem", bo ten miał honor i potrafił zostać w Turynie przy spadku do Serie B.

Dolar uciekł z wicemistrzowskiego Milanu "bo chciał być 2. najlepiej zarabiającym bramkarzem świata, a Milan chciał żeby był 4-5. w tym rankingu".

Kilka lat w Juve i znów będzie cyrk z kontraktem. Niech Turyńczycy dadzą mu 10 mln. W wieku 27 lat będzie chciał