Wpis z mikrobloga

@TroszkeUroczy: wiele razy stawiali go przy Simonie, Michale, Krzychu (na początku jego pobytu), nie mówiąc o małopoludzie i wyglądał jak ich młodszy, wymizerowany i zaniedbany brat. Ale przyznaję, że na insta, bez konkurencji, odpowiednio ubrany i przystrzyżony, wygląda 10/10. Ale insta-Justyna tez, więc... XD
@fillmeout: dla mnie Kamil nie musi się nawet odzywać, on ma w sobie, w wyrazie twarzy, w sposobie ubierania się i noszenia tych ciuchów oraz w gestykulacji i mimice coś tak odrzucającego, że nie chciałabym z nim spędzić nawet 10 minut. Rzadko widuję tak dogłębnie sztucznych osobników, a on jest wyreżyserowany od a do z i to wyreżyserowany (oraz zagrany) totalnie amatorsko. Zadziwia mnie hype na niego na wykopie, bo póki
@caramilla: wiesz ja myślę że on nie jest aż taki zły ,jak dla mnie jego zachowanie po drugim wejściu było spowodowane ogromnym stresem ,wiedział że łatwo nie będzie i miał rację czując się ,,zaszczutym'' ,więc każdy na jego miejscu ważył by słowa, sztywniutko się zachowywał mając do tego świadomość że w koło są kamery .
@fillmeout: O to to. Marcin ma w sobie coś takiego, co roztacza przy nim taką pozytywną aurę, a jego poczucie humoru mnie rozwala na łopatki. Z wyglądu jest bardzo przyjemny, pomimo tego, że nie jest jakimś wyrzeźbionym adonisem, a ma po prostu normalną, męską sylwetkę. Kamil obiektywnie jest bardzo przystojny, ale kobieta w związku z nim byłaby w trójkącie, razem z jego ego.
@elena-mary: ale chad to raczej paker (nie wiem, czy wygolony i gdzie XD) niż szczuplaczek w rurkach. Ja naprawdę nie mam nic do wyglądu Marcina, wręcz przeciwnie, podoba mi się i "z łózka bym nie wyrzuciła", ale do chadów to mu daleko. A może inaczej - do chadów z mojego pojmowania tego słowa, bo dla mnie chad to facet, któremu nie podskoczy żaden inny facet, a kobiety są zachwycone tą jego