Wpis z mikrobloga

@bukimi: nadal piszesz o zupełnie czym innym, co mają wspólnego maseczki (przypominam że również były bezprawne w czasie gdy rozkręcała się akcja otwieramy) z prowadzeniem działalności (regulowanym zupełnie innymi zapisami)?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Zwróć durexa. I koniecznie daj znać jaka była reakcja Janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bolerro: zrob tak prosze i wolaj jak @L3stko prawi :)

@misthunt3r: żadna bo allegro robi zwrot wg tego co było na aukcji a nie na paragonie
  • Odpowiedz
ja kupiłem Remingtona, bo stwierdziłem, że nie będę płacił jak debil za ostrza. No i #!$%@?, w remingtonie po około roku połamały się nakładki i nie da się ich nigdzie dokupić (°°


@aksal89: Idzie tym remingtonem ogolić jaja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZaQ_1: idzie, chociaż ja nie ryzykuję golenia na zero samym trymerem, do dziś mam traumę, jak się zaciąłem w wora ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy wy ludzie serio bylibyście w stanie #!$%@?ć kogos innego do skarbówki za taką akcje? xDDD co ja czytam wykop to jest jakiś konfidencki #!$%@?łek zawsze to samo xD ale do narzekania na wszystko pierwsi
  • Odpowiedz
żadna bo allegro robi zwrot wg tego co było na aukcji a nie na paragonie


@parys88: nie ma obowiązku robienia zwrotu przez allegro. Można powiadomić sprzedawcę o odstąpieniu bezpośrednio.
  • Odpowiedz
czemu nie masz Smarta? Pytam z ciekawości, bo handluję na Allegro i to jest dla mnie niepojęte ile osób płaci te 9-12 zł za przesyłkę gdy za 39/49 zł rocznie masz pakiet darmowych przesyłek


@dzafel: Większość ludzi nie ogarnia prostych finansów i sugeruje się ceną jaką w danym momencie muszą zapłacić. Nie ważne, że w ratach płacą więcej ale ważne, że na starcie muszą wydać mniej.
Dlatego też tak popularne
  • Odpowiedz
masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Zwróć durexa. I koniecznie daj znać jaka była reakcja Janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3stko: fajnie, ale jak to się ma w praktyce, skoro to "gratis"? Czy nie patrzymy na to co było napisane w ofercie i wtedy paragon jest jedyną prawdą?
  • Odpowiedz