Wpis z mikrobloga

  • 8
969 + 1 = 970

Tytuł: Szepty spoza nicości
Autor: Remigiusz Mróz
Gatunek: kryminał
Ocena: ★★★★★★

No tutaj to już Remigiusz popłynął. Jak kocham postać Seweryna Zaorskiego i nawet trochę Kaję to...po drugiej części byłam bardzo zdewastowana i nie wiedziałam, czy coś tutaj jeszcze można zadziałać.
Tym razem w bezpośrednim zagrożeniu jest Kaja, a to wszystko przez zdarzenie ciągnące się za nią z pierwszej części serii.
Ale zbyt dużo rzeczy mi się nie podoba
1. uzależnienie od pseudoefedryny, luki w pamięci Kai, zespół stresu pourazowego i mąż który wydaje się tego nie widzieć, chociaż są szczęśliwym małżeństwem, a Kaja dalej pracuje jako policjantka i w ogóle wszystko spoko. Raz luki są, raz ich nie ma. Oczywiście nie ma ich na codzień, albo jak pracują nad sprawą, są tylko wtedy gdy zbliża się przełom w sprawie lub pojawia nowa poszlaka i trzeba podkręcić atmosferę.
2. główny wątek o nazistach, tajnych organizacjach nazistowskich, okultyźmie - nie, dziękuję

Bardzo czekam na czwartą część, która powinna sporo pozmieniać w życiu uczuciowym głównych bohaterów, ale nie wiem czy z takim samym niepokojem czekam na sprawę kryminalną, bo ta z tego tomu była baaaaardzo przekombinowana. Bardzo.

#bookmeter
Pobierz kt13 - 969 + 1 = 970

Tytuł: Szepty spoza nicości
Autor: Remigiusz Mróz
Gatunek: krym...
źródło: comment_1621931982m59H56obXy4JCufYWmQGLY.jpg