Wpis z mikrobloga

A ja wam powiem, że popracowałbym sobie w młodym i dynamicznym zespole, kurła (w tym roku kończę 25 lvl). Po I stopniu studiów rok pracowałem przy obsłudze zamówień wycieczek (obsługa rezerwacji w systemie+ telefoniczna i mailowa sprzedaż) i aż chciało się tam iść, bo ludzie spoko.

Obecnie od 10 miesięcy mam już poważniejszą pracę, w zawodzie, ale z kim pracuje? Sam. Pracuję w biurze/domu i w terenie. Jeśli jestem w biurze, to jest mój przełożony - kieras (40 lvl), babka od tekstu (copy/content/redakcja) - 35 lvl i jedna dziewczyna na tym samym stanowisku co ja - 31 lvl. Wszyscy już po ślubie, dzieciaci i nudni.

Brakuje tu ewidentnie luzu, atmosfery, fajnego wystroju, w sumie wszystkiego. Niby się tu każdy lubi, ale nie ma tu klimatu za grosz. W poprzedniej robocie miałem kilku ziomeczków, kilka koleżanek i żeby nie było nudno - kilka osób, którzy w-------i. A tu z reguły nie ma do kogo ryja otworzyć

#pracbaza #korposwiat #januszex #praca
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a nie jak na poczcie w latach 90.


@Sok_Mandarynkowy: Moja ciocia w ZUS-ie w tamtych latach trudniła się piciem kawy, jedzeniem ciast i pączków, rozwiązywaniem krzyżówek i czytaniem kobiecych pism, podobno cudowne czasy xD A jak jakiś obwożny handel z węgierskimi przyprawami, niemieckimi słodyczami czy ciuchami z Turcji przyjechał to człowieku - jeden pokój jako degustatornia/przebieralnia i im czas leciał jak ta lala xD Albo w dzień targowy przyjeżdzały tylko
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: SYNEK nie znasz życia lat 90, bo nie masz tylu lat, żeby je znać - rzucenie memem nic nie zmienia, bo bredzisz.

A zamknąć japę to możesz do rodzinki na święta mówić jak wychwalają PiS i PRL po wódeczce. Ale na to jaj nie masz, jak każdy gołowąs kozak w necie konfederata na wykopie.
  • Odpowiedz
@ozomidaf: Akurat jeśli chodzi o moją rodzinę, to nie ma wódeczki przy stole na święta i nikt nie głosuje na PiS. Jeśli chodzi o PRL, to rodzice należeli do Solidarności, są też dobrze wykształceni

Synka to sobie zrób i wychowaj, byle nie na takiego buca. A jak ci się wydaje, że wiek świadczy o byciu kozakiem, to sam jesteś typową prlowską popierdółką XD Lubię takich 30+, którzy czują się mocni,
  • Odpowiedz
Akurat jeśli chodzi o moją rodzinę, to nie ma wódeczki przy stole na święta i nikt nie głosuje na PiS. Jeśli chodzi o PRL, to rodzice należeli do Solidarności, są też dobrze wykształceni.


@Sok_Mandarynkowy: Należeli do solidarności? Czyli gorsze komuchy niż PZPRowcy.
Znasz w ogóle postulaty Solidarności z lat komuny czy łykasz propagandę jak dzielnie walczyli ze strasznym socjalizmem?

A jak ci się wydaje, że wiek świadczy o byciu kozakiem, to sam jesteś typową
  • Odpowiedz
@ozomidaf: Leszczyku? XD Dostałbyś w pysk i byś się nauczył. Albo nawet szkoda ruszać pijackiej mordy PRLowca. Dołów bym ci na wątrobę nawsadzał.

No i ? Ciężko bym zarabiał więcej, skoro jeszcze się uczę i pracuję od 2 lat. Rodzice w moim wieku? Zarabiali mniej. Mam jeszcze czas na zarobki, ale leszczem i januszem ty już pozostaniesz.
  • Odpowiedz