Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki i Mirabelki,

Ponieważ największą popularnością cieszył się kadr, w którym auto świeci się jak lustro, więc dam wam tego więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do mojej nory (studia detailingowego), którą wspieracie oddając mi swoje bryki do picowania zawitało coś bardziej egzotycznego. Mianowicie Maserati Quattroporte. Powiem wam, że kawał auta do polerowania i sprzątania. Lakier w stanie jako takim przeszedł 1-etapowe polerowanie + powłoka.

Więcej mniej lustrzanych zdjęć na FB :)

https://www.facebook.com/111926017317300/posts/310169904159576/

#detailing #wypolerowany #autodetailing #wroclaw #motoryzacja #cardetailing #carboners
Foxio - Szanowne Mirki i Mirabelki,

Ponieważ największą popularnością cieszył się ...

źródło: comment_1621880905DwNGCefVSVgXWDD8CgO1nW.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Foxio: Mam takie laickie pytanie, czy jeżeli mój samochód ma jakieś tam odpryski, plus mniejsze i większe rysy to jest sens korzystać z Twojej uslugi czy powinienem celować w typowe lakierowanie? Jak z trwałością takiego rozwiązania, po jakimś czasie auto wróci po prostu do pierwotnego stanu?
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: poleorwanie to trwałe usunięcie rys. W przypadku głębszych rys zostaje już niestety malowanie. Na mniejsze punktowe odpryski można zrobić zaprawki.

Nie robię zaprawek na głębokie i proste rysys ze względu na estetykę - wygląda to poprostu źle.
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: robiłem polerowanie w swoim 10-letnim aucie z podobnymi gabarytami jak Twoje, to Ci coś mogę powiedzieć. Dwa lata temu wydałem chyba ok 600-700 PLN i efekt był elegancki - auto odzyskało blask lakieru, że aż nie spodziewałem się że to będzie możliwe. Zwłaszcza, że trochę było rys, rysek i obić od kamyczków na drodze.

Zabezpieczania powłoką ceramiczną tak starych aut nie widzę sensu.
  • Odpowiedz
@meverone: Szkli, przyciemnia, lakier raczej tępy po aplikacji. Sama aplikacja łatwa, chociaż ja wolę produkty, które leje się na bogato i wolniej odparowują. No i trzeba się pilnować przy docieraniu bo mimo wszystko to jest pochodna powłok ceramicznych i mogę robić się high spoty
  • Odpowiedz